نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/15      13:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:142


نسخه چاپی
کشف 73 ميليارد ريال کالاي قاچاق در مرزهاي کردستان
گروه ناجا - جانشين فرمانده مرزباني ناجا از کشف 73 ميليارد ريال انواع کالاي قاچاق، طي يک ماه گذشته در مرزهای استان کردستان خبر داد.
 

سردار "احمد علي گودرزي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي کنترل مرزها و به منظور جلوگيري از ورود كالاي قاچاق به کشور، مرزبانان استان کردستان طي يک ماه گذشته توانستند در چندين عمليات دقيق و برنامه‌ريزي شده، مقادير قابل توجهي کالاي ممنوعه و قاچاق را کشف کنند.

وی افزود: مرزبانان استان کردستان در چند عملیات موفق شدند 117 هزار و 629 پاکت سيگار خارجي، 100 هزار و 669 قلم داروي قاچاق و 772 دستگاه گوشي تلفن همراه و تبلت، 3هزار و 628 قلم لوازم آرايشي بهداشتي و 19 هزار ثوب البسه خارجي، 42 هزار و 235 ليتر سوخت را کشف کنند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه در این راستا 70 قاچاقچي دستگیر و 43 وسیله نقلیه توقیف شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ريالي کالاهاي کشف شده را 73 ميليارد ريال برآورد کردند.

سردار گودرزی تصریح کرد: مرزبانان در سراسر مرزهای ایران اسلامی براي مقابله با قاچاق کالا، پوشش خلاءهاي مرزي و بحث انسداد مرز را در طول نوار مرزي با جديت در دستور كار خود قرار داده و با ارائه خدمت شبانه روزي در نقاط صفر مرزي، تمام توان خود را براي مقابله با ورود و خروج کالاي ممنوعه از مبادي غير رسمي به کار مي گيرند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون