نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/14      11:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:54


نسخه چاپی
فعالیت های پلیس در آرامش آفرینی، همسو با اهداف عالی نظام اسلامی
گروه استان ها –اردبیل- نماینده مردم شهرستان های "پارس آباد" و "بیله سوار" در مجلس شورای اسلامی با پاسداشت تلاش های پلیس گفت: فعالیت های پلیس در امنیت و آرامش آفرینی فردی و اجتماعی، همسو با اهداف عالی نظام اسلامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "شکور پورحسین" در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان "پارس آباد"، با تبريك و گرامی داشت هفته ناجا گفت: همه سازمان ها در برقراری امنیت در کشور مسئولیت دارند؛ ولی اکثر آنها نقش پشتیبانی داشته؛ که در این میان نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی هست که با تلاش طاقت فرسای خود در خط مقدم نظام جمهوری اسلامی ایران به نحو احسن انجام وظیفه می کند.

وی با پاسداشت تلاش های مخلصانه و بی منت پلیس در سنگر تامین نظم و امنیت جامعه افزود: فعالیت های پلیس  در  امنیت و  آرامش آفرینی فردی و اجتماعی و مبارزه با ناامنی ها ، همسو با اهداف عالی نظام اسلامی است.

نماینده مردم شهرستان های "پارس آباد" و "بیله سوار" در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه بايد از نيروي انتظامي به خاطر ارائه خدمات ارزنده در راستاي كاهش حوادث رانندگي تشكر كنم؛ گفت: اقدامات هدفمند و نتیجه محور پلیس در مبارزه با جرایم و آسیب های اجتماعی ارمغان آور افزایش احساس امنیت مردم بوده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون