نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/14      12:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:72


نسخه چاپی
شناسایی منزلی با 5 میلیارد ریال کالای قاچاق
گروه استان ها _ اصفهان _ سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف محموله لوازم و تجهیزات رایانه به ارزش 5 میلیارد ریال در یک باب منزل شخصی در شهر اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ" حسین ترکیان" با اعلام این مطلب اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری تعداد قابل توجهی لوازم و تجهیزات رایانه ای خارجی در یک منزل، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از انجام تحقیقات لازم و اطمینان از قاچاق بودن دپوی تجهیزات رایانه ای در این منزل با هماهنگی مقام قضائی به محل اعزام که در بازرسی به عمل آمده 446 دستگاه مانیتور ال ای دی، 98 دستگاه هارد رایانه و 61 دستگاه ست تاپ باکس که همگی فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی و به صورت قاچاق وارد شده بودند را کشف شد.

سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله مکشوفه را 5 میلیارد ریال اعلام کردند اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر و همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی داده شد.

سرهنگ ترکیان با تقدیر و تشکر از همکاری و همراهی مردم در ماموریت های پلیس اظهار داشت: از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه اقدام و فعالیت مشکوک و نگهداری کالا در منازل خالی از سکنه موضوع را سریعاً از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا برخورد های قانونی با متخلفان صورت گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون