نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/14      9:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:93


نسخه چاپی
آزادی گروگان کمتر از 12 ساعت در ملارد
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از رهایی گروگان در شهرستان ملارد خبر داد و گفت: فرد ربوده شده با دستگیری آدم ربایان آزاد شد.
 

سردار "خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر سرقت خودرو و ربايش فرد و همچنین تهدید و درخواست مبلغ یک میلیارد ریال از خانواده فرد ربوده شده، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، مخفیگاه آدم ربایان را در یکی از محلات تهران کشف کرده و پس از هماهنگی قضائی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران پس از اعزام به محل و در عملیاتی غافلگیرانه 3 متهم را دستگیر و فرد ربوده شده را در کمتر از 12 ساعت آزاد کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: متهمان و فرد ربوده شده به همراه خودروی سرقتی مکشوفه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار خانچرلی در پایان با اشاره به اینکه آدم ربایان به قصد خرید خودرو، با فرد ربوده شده قرار گذاشته و اقدام به سرقت و گروگانگیری کرده بودند، گفت: کوچه و خیابان محل مناسبی برای خرید و فروش خودرو و اجناس نمی باشد و شهروندان می بایست از راه های مطمئن تر اقدام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون