نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      12:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:393


نسخه چاپی
دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با فرمانده نیروی انتظامی/ مبارزه با مواد مخدر یک امر مقدس، خداپسندانه و مردم پسند است
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر، با تاکید بر اینکه مجموعه نظام بایستی در امر مبارزه با موادمخدر اهتمام داشته باشند، ماموریت پلیس در این حوزه را یک حرکت مقدس، خداپسندانه و مردم پسند اعلام کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، صبح امروز، دکتر" اسکندر مومنی" با سردار "حسین اشتری" در ستاد فرماندهی ناجا دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار، مومنی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده ناجا و کارکنان این نیرو، اظهارداشت: سهم نیروی انتظامی در کشف مواد مخدر در 6 ماهه نخست سال، 86 درصد است.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در تمامی حوزه های مبارزه با مواد مخدر با اینکه در بعضی موارد هم تکلیفی ندارد اما همکاری، تلاش و اهتمام زیادی داشته است.

دکتر مومنی خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تلاش های موثر و زیادی در ماموریت مبارزه با مواد مخدر داشته اند.

مبارزه با مواد مخدر یک امر مقدس است

سردار"حسین اشتری" نیز در ادامه این دیدار مبارزه با مواد مخدر و مقابله با ورود آن را یکی از مأموریت های اصلی ناجا برشمرد و تصریح کرد: مجموعه نظام بایستی در این مقوله همکاری همه جانبه و مستمر داشته باشند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه مأموریت مبارزه با مواد مخدر یک امر مقدس، خداپسندانه و مردم پسند است، گفت: هماهنگی و تعامل مطلوبی بین ناجا و ستاد مبارزه با موادمخدر وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی از ستاد مبارزه با موادمخدر در بحث جمع آوری معتادان متجاهر و نیز حمایت های صورت گرفته از ناجا، قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون