نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      12:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:245


نسخه چاپی
حضور فرزندان در محافل قرآنی از اثرات مدیریت مطلوب همسران کارکنان ناجا است
گروه استان ها – زنجان – نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه حضور فرزندان در محافل قرآنی از اثرات مدیریت مطلوب همسران کارکنان ناجا است ، گفت : یکی از کارهای خوب نیروی انتظامی استان زنجان احداث دارالقرآن کریم است .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، آيت الله " علي خاتمي "   در مراسم محفل انس با قرآن کریم و تجلیل از خانواده کارکنان ویژه هفته ناجا با تقدیر از اقدامات پلیس استان در ترویج فرهنگ قرآنی در مجموعه پلیس و خانواده های کارکنان گفت : فكر و فرهنگ قرآني، ضامن امنيت و آرامش جامعه و خانواده است.

وي با بيان اينكه اقدامات و عملکرد مقتدرانه پليس نويدبخش امنيت، آرامش و آسايش براي آحاد مردم است، تصریح کرد: امنيت امروز جامعه، مديون خانواده کارکنان پلیس و مايه افتخار است که در برقراري امنيت جامعه و مردم، سهم بزرگي داريد.

آیت الله خاتمی با اشاره به نقش خانواده کارکنان پلیس در انجام ماموریت های پلیسی گفت : همسران و فرزندان کارکنان پلیس با صبر و بردباری و پشتیبانی روحی و معنوی خود در ثواب خدمت رسانی به مردم شریک هستند .

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه همسران کارکنان پلیس، کانون خانواده را گرم نگه داشته و با تربیت فرزندان قرآنی نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دارند افزود : اگر پشتیبانی لازم از طرف خانواده وجود داشته باشد پلیس می تواند با قدرت و اقتدار با هنجار شکنان برخورد کند.

وی با اشاره به اینکه جامعه سالم پایه و اساس آن بر خانواده استوار است بیان داشت : پایه و اساس قانون اساسی ما بر اساس قرآن و سنت پیامبر گرامی اسلام است و اسلام تاکید کرده  که نباید زیر بار سلطه استکبار و کفار رفت و این نشات گرفته از فرهنگ قرآنی است.

آيت الله خاتمي در پايان، از تلاش سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامي استان و رئیس عقیدتی سیاسی استان و تلاش شبانه روزي كاركنان انتظامي استان در حفظ ارزش هاي اسلامي و ترويج فرهنگ قرآني تقدير و تشكر كرد.

پایه و اساس موفقیت کارکنان ناجا  تاسی از نهضت سرخ عاشورا است

سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان زنجان در ابتدای این مراسم با اشاره به نقش پررنگ خانواده کارکنان در انجام صحیح ماموریت های نیروی انتظامی گفت : پایه و اساس موفقیت کارکنان ناجا در انجام ماموریت ها تاسی از نهضت سرخ عاشورا است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به آثار و برکات انس گرفتن با قرآن افزود : کسانی که رهرو قرآن هستند کم ترین آسیب را در محیط آسیب پذیر خواهند دید وزیباترین لحظه ها را در گرم ترین خانواده و محفل ها درک خواهند کرد .

سردار جهانبخش با اشاره به نقش خانواده کارکنان در انجام ماموریت های پلیس افزود : شما با رفتار فاطمی ، انقلابی ، خدمت و تفکر فاطمی نقش اساسی در انجام درست و صحیح ماموریت های پلیسی توسط کارکنان ایفا م کنید .

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه فضای مجازی ، اشرافی گری و تجمل پرستی را در خانواده ها ترویج می دهد ، گفت : نقش خانواده کارکنان ناجا در حفظ و آرامش جامعه بسیار تاثیر گذار و مفید است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون