نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      13:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:116


نسخه چاپی
حضور فعال ناجا در تامین امنیت کاروان‌های راهیان نور/ مجاهدت امروز مدافعان حرم و مدافعان وطن متاثر از فرهنگ دفاع مقدس است
گروه ناجا- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس را هرگز تمام شده نمی‌دانیم و تداوم این دفاع ارزشمند و اشاعه فرهنگ والای آن ‌را برای خود تکلیف می‌دانیم و بر این اساس امروزه دفاع مقدس در قالب مدافعان حرم اهل بیت (ع) و نیز مدافعان وطن همچنان ادامه دارد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار سرتیپ بسیجی "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی و مسئولان این نیرو دیدار و گفت‌وگو کرد.

سردار کارگر ضمن قدردانی از تلاش‌های مخلصانه فرماندهی، مسئولان و کارکنان ناجا در برقراری نظم و امنیت، اظهار داشت: تا کسی در نیروی انتظامی خدمت نکند، جایگاه و عظمت کاری که در این نیرو، صورت می‌گیرد را متوجه نمی‌شود.

وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی که می‌فرمایند "وظیفه نیروی انتظامی در میان نیروهای مسلح وظیفه استثنایی، بسیار حساس، سنگین و در عین حال بسیار ظریف است"، اشاره و بیان کرد: این موضوع حقیقت دارد، زیرا مردم از صبح تا شب و از تولد تا مرگ با نیروی انتظامی سر و کار دارند، هرچه جلوتر می‌رویم بیشتر به این نکته پی می‌بریم.

این مقام عالی در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس گفت: امروز نیروی انتظامی با بسط و گسترش رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی با ایجاد "پلیس فتا" اقدامات ارزشمندی را در جهت کنترل، ساماندهی و برخورد با تخلفات در این حوزه، توفیقات بسیار خوبی را داشته است.

سردار کارگر خاطرنشان کرد: احساس امنیت در همه امور مؤثر است؛ اگر امنیت نباشد هیچ شهروندی نمی توانند آرامش داشته باشد، باید خدا را شکر کنیم که کشور ما به واسطه وجود نیروهای مسلح مقتدر از امنیت بالایی برخوردار است.

سردار کارگر با اشاره به بیانات حضرت امام خامنه‌ای مبنی بر اینکه دفاع مقدس همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: انجام وظیفه در ناجا جزء مشاغل سخت محسوب می‌شود. دفاع از مرزها، مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، دشمنان و معاندان داخلی از مهم‌ترین اقدامات نیروی انتظامی است که این مجاهدت‌ها یادآور و متاثر از حماسه آفرینی‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطرنشان کرد: دفاع مقدس را هرگز تمام شده نمی‌دانیم و تداوم این دفاع ارزشمند و اشاعه فرهنگ والای آن‌را برای خود تکلیف می‌دانیم و بر این اساس امروزه دفاع مقدس در قالب مدافعان حرم اهل بیت (ع) و مدافعان وطن همچنان ادامه دارد.

وی ضمن قدردانی از همکاری و تلاش‌های مخلصانه فرماندهی، مسئولان و کارکنان ناجا در ترویج فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس و مدافعان امنیت کشور به ویژه در تامین امنیت و ایمنی کاروان‌های راهیان نور، گفت: در گزارشی که در موضوع راهیان نور محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی ارائه دادیم، معظم له بر حفظ ایمنی زائران راهیان نور تاکید کردند.

این مقام عالی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس از بازدید بیش از ۷ میلیون نفر در قالب کاروان‌های راهیان نور از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در سال گذشته خبرداد و گفت: بحمدالله و با تعامل و تدابیر نیروهای نظامی و انتظامی هیچگونه تلفات جاده‌ای نداشتیم.

سردار کارگر در پایان ماموران نیروی انتظامی را از هماهنگ‌ترین، مودب‌ترین و منظم‌ترین نیروها دانست و گفت: حضور فعال نیروی انتظامی در تامین امنیت کاروان‌های راهیان نور در اعزام به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس قابل تقدیر است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون