نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      14:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:276


نسخه چاپی
تردد در محورهاي منتهي به مرز چذابه روان اما پرحجم است
گروه استان‌ها_ خوزستان_ رئیس پلیس راه استان گفت: تردد در محورهاي منتهي به مرز چذابه روان اما پرحجم است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پليس ، سرهنگ "رضا دولتشاهی" در تشريح وضعيت تردد خودروها در محورهاي منتهي به مرز چذابه اظهار داشت : وضعيت ترافيک در محورهاي منتهي به مرز چذابه روان اما پرحجم است.

رئیس پلیس راه استان خوزستان با اشاره به اینکه ماشين آلات راه سازي با تمام توان در حال کار هستند ادامه داد: طرح هاي ترافيکي پليس راه در محورهاي مرز چذابه به دلیل تعميرات و ساخت و ساز جاده ها به صورت 50 درصد اجرا شده، اما به محض اتمام به صورت 100 درصد اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رانندگان حتماً خودروهاي خود را در پارکينگ هاي تعيين شده پايانه هاي مرزي پارک کنند، اظهار داشت: اگر خودرويي در مکاني غير از پارکينگ هاي تعبيه شده پارک شود صاحب آن خودرو هم متحمل هزينه جرثقيل جهت حمل خواهد شد و هم در بازگشت دچار سرگرداني براي يافتن خودرو مي شود.

سرهنگ دولتشاهي به رانندگاني که به سوي مرزهاي شلمچه و چذابه براي زيارت اربعين حسيني در حال حرکت هستند، ‌توصيه کرد: با توجه به پيش بيني هواشناسي و احتمال بارندگي و لغزندگي جاده ها در روزهاي آينده ضمن رعايت سرعت مطمئنه، هرگز در هنگام خستگي و خواب آلودگي رانندگي نکنند چرا که بيشترين تصادفات در روزهاي اخير مربوط به همين مورد مي باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون