نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:275


نسخه چاپی
نیروی انتظامی، احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه
گروه استان ها _ اصفهان _ عضو مجلس خبرگان رهبری، نیروی انتظامی را احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه توصیف و از اجرای طرح های ناجا در این زمینه تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "عبدالنبی نمازی" در دیدار فرمانده و معاونان فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان گفت: امنیت عمومی از حوزه های مهمی است که باید برای ایجاد آن تلاش کرد.

وی افزود: حضرت اميرالمؤمنين علي (ع) مي فرمايند : « اساس رفاه جامعه در گرو امنيت است»، اگر امنيت باشد همه چيز سر جاي خودش قرار خواهد گرفت»

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر امنيت نباشد نه اقتصاد وجود دارد نه تعليم و تربیتی انجام می شود و نه تجارتي صورت می گیرد و بنابر این اساس همه پيشرفت ها در تمام زمينه ها در گرو امنيت جامعه است که اين امر توسط برادران نيروي انتظامي محقق شده و جا دارد تا از این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه داشته باشم.

آیت الله نمازی با بیان اینکه نیروی انتظامی باید مقتدر باشد تا بتواند جلوی وقوع جرایم رابگیرد گفت: در سايه اقتدار ،تدبير و مهارت نیروهای پلیس، سارقان، مجرمان، قاچاقچیان کالا و مواد مخدر و مفسدان جامعه عرض اندام نخواهند داشت.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان در ادامه از طرح های مؤثر ناجا در حوزه امر به معروف و نهی از منکر همچون طرح ناظر تقدیر کرد و اظهار داشت: انصافاً باید نیروی انتظامی را احیاگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دانست.

آیت الله نمازی در پایان با آرزوی موفقیت برای همه نیروهای مسلح به ویژه نیروهای انتظامی بیان داشت: لازم می دانم به مردم عزیز توصیه کنم که با نيروهاي مسلح به ويژه نيروي انتظامي که مظهر اقتدار ملي است در ایجاد و حفظ امنیت جامعه همکاری و همراهی داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون