نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      15:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:304


نسخه چاپی
کاهش ناهنجاری های اجتماعی با طرح های هوشمندانه پلیس
گروه استان ها- گلستان- عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با اجرای طرح های هوشمندانه پلیس، ناهنجاری های اجتماعی کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "حسینی شاهرودی" در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی گلستان، گفت: اگر امروز در سطح جامعه امنیت و آرامش داریم بواسطه تلاش ها و اقدامات خستگی ناپذیر سبزپوشان نیروی انتظامی است.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر لزوم پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود: مقابله با قانون شکنان و پیشگیری از جرایم و آسیب ها از جمله وظایف پلیس می باشد که در سال های اخیر در این حوزه بسیار موفق عمل کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان با فضاسازی های رسانه ای قصد تخریب چهره پلیس اسلامی را دارند که خوشبختانه با هوشیاری و آگاهی مردم و همچنین عملکرد هوشمندانه ناجا، نقشه های پلید آنان خنثی شده است.

آیت الله حسینی شاهرودی در ادامه با اشاره به اقتدار توأم با مهربانی پلیس، تصریح کرد: مردم در سطح جامعه رفتار مهربانانه ماموران زحمتکش ناجا را می بینند و به آن احترام می گذارند لیکن از سوی دیگر قانون شکنان از اقتدار و صلابت پلیس بیم دارند.

عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: خدمت در لباس مقدس نیروی انتظامی و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری افتخار بسیار بزرگی بوده که نصیب کارکنان پلیس شده و همواره باید قدردان آن باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در حوزه فضای مجازی، خاطرنشان کرد: فضای مجازی مملو از انسان ها با عقاید و اهداف مختلف بوده و اگر مردم برای حضور در آن به توصیه های پلیس توجه نکنند، ممکن است در دام کلاهبرداران و مجرمان گرفتار شوند.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان ضمن حمایت از طرح ناظر ناجا و لزوم تداوم آن، گفت: امر به معروف و نهی از منکر از وظایف آحاد مردم در جامعه اسلامی بوده و با راه اندازی طرح ناظر شاهد کاهش ناهنجاری ها بوده ایم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون