نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:245


نسخه چاپی
فرمانده انتظامی استان خبر داد:
تردد بیش از 5 هزار زائر از مرز خسروی/امنیت کامل برقرار است
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان گفت: از صبح امروز (16 مهر) تا ساعت 12 ظهر، بالغ بر 5200 زائر برای شرکت در مراسم اربعین حسینی به عتبات عالیات سفر کرده اند.

 

سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از چند روز وقفه در اعزام زائران اربعین از مرز خسروی و با اقدامات صورت گرفته زمینه بازگشایی آن فراهم و هم اکنون تردد در امنیت کامل جریان دارد.

وی ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون تمامی شرایط برای اعزام زائران به کربلای معلی از مرز خسروی فراهم و با نزدیک شدن به روز اربعین شاهد افزایش جمعیت زوار هستیم.

سردار جاویدان تصریح کرد: زائرانی که مرز خسروی را برای بازگشت از مراسم اربعین انتخاب کرده اند از امنیت مرز و مسیر انتخابی کاملا راضی بوده و بدون هیچ مزاحمت و مشکلی به کشور بازگشته اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: 58 گیت برای تردد زائران اربعین در مرز خسروی پیش بینی شده تا کار اعزام آنها با سهولت بیشتری انجام شود.

وی همچنین از حضور گسترده ماموران پلیس برای خدمات رسانی به زائران خبر داد و گفت: زوار می توانند به ایستگاه های پلیس مراجعه و خدمات مورد نیاز را که در چارچوب اختیارات و توانایی پلیس قرار دارد را دریافت کنند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به کنترل مسیرهای ترددی زائران توسط ماموران پلیس راه و راهور، از رانندگان خواست تا ضمن رعایت تمامی مقررات، با ماموران پلیس همکاری لازم را داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون