نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      15:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:323


نسخه چاپی
دشمن در جنگ نرم به دنبال تضعيف ارزش هاي ديني است
گروه استان ها – لرستان- فرمانده انتظامی استان گفت: دشمن در اين مقطع زماني از طريق جنگ نرم وارد شده و با استفاده از ازابزارهاي گوناگون به دنبال به انحراف کشاندن جوانان است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار"حاجی محمد مهدیان نسب" در همایش ملی نقش معتمدین درراستای امنیت اجتماعی که در شهرستان دورود برگزارشد، به اعتياد، اختلافات خانوادگي و تاثير آن بر امنيت رواني جامعه اشاره کرد و پيامدهاي روابط آسيب زا، بدحجابي و بد پوششي را ازاثرات آسيب هاي اجتماعي برشمرد.

مهدیان نسب بابیان این مطلب که مواد مخدر يک معضل اجتماعي و خطري است بالقوه که همه خانواده ها را تهديد مي کند  گفت: باید با عزم جمعی و با افزايش دانش و مهارت از بروز اين پديده خانمان سوز پيشگيري کنيم.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود ازخطرات عميق و مخرب ماهواره در خانواده ها ابراز نگراني کرد و افزود: سلطه گران غربي با تكيه بر ابزار پيشرفته و رخنه در خانواده ها ، در صدد گرفتن هويت و اعتقادات ديني و ملي شهروندان ما مي باشد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با تاکيد بر اينکه هدف والاي امر به معروف و نهي از منکر مقابله با ظلم است افزود: بي‌حجابي، بد حجابی ... ظلم به جامعه است و مردم نبايد نسبت به ظلم بي تفاوت باشند بلکه بايد راه مقابله با ناهنجاري‌ و آسيب هاي اجتماعي که همان اجراي تذکر زباني است پيدا کنند.

فرمانده انتظامی لرستان در ادامه به بيان مفاهيم و ويژگي هاي اصلي جنگ نرم پرداخت و خاطرنشان کرد: تهديد از طريق شبكه هاي رايانه اي و مخابراتي از تاكتيك هاي اين نوع جنگ است كه رو به فزوني دارد.

وي با تبيين تروريسم سايبري و ابعاد گوناگون آن، از شبکه هاي اجتماعي به عنوان سربازان جديد نظام سلطه و استعمارگران ياد كردو گفت: نقش معتمدین ومتنفذین در کاهش آسیب ها وجرایم اجتماعی نقشی بی بدیل دراین جبهه است.

سردار مهدیان نسب افزود: مسئولان و دست اندرکاران بايد با هوشياري تمام، پيامدهاي شوم و عواقب ناگوار استفاده ناصحيح از شبكه هاي اجتماعي را براي سطوح مختلف جامعه تشريح كنند.

وي اظهارداشت: تقويت بنيه اعتقادي و مذهبي مردم، مناسب ترين راه در برابر توطئه هاي دشمن در جنگ نرم است.

مهدیان نسب در پایان تصريح کرد: بهترين اقدام براي مصونيت در اين هجمه نرم، تحقق اصل پيشگيري اجتماعي است كه بايد از سوي تمام دستگاه ها و سازمان ها به ویژه معتمدین و متنفذین با جديت پيگيري شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون