نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      17:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
حضور سردار "اشتری" در منزل شهید "هوشمند"/ ابلاغ سلام "مقام معظم رهبری به خانواده شهید/مادر شهیدی که برای فرمانده ناجا اسپند دود کرد
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی در منزل شهید"سیروس هوشمند" حضور یافت و با خانواده این شهید دیدار کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، همزمان با ششمین روز از هفته نیروی انتظامی، سردار"حسین اشتری"؛ فرمانده نیروی انتظامی در منزل شهید "سیروس هوشمند" حضور یافت و با مادر و خانواده این شهید دیدار و گفت و گو کرد.

سردار اشتری در این دیدار ضمن ابلاغ سلام فرماندهی معزز کل قوا به خانواده شهید هوشمند، اظهار داشت: امروز امنیت مطلوبی در کشور به برکت عنایت خداوند، خون شهدا و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) داریم .

وی با بیان اینکه راه شهدا ادامه دارد، تأکید کرد: همواره قدردان ایثارگری های شهدا و خانواده هایشان هستیم .

عالی ترین مقام انتظامی کشور بیان کرد: مقام معظم رهبری همواره ارتباط و تکریم خانواده معظم شهدا را به مسئولان و آحاد جامعه تأکید کرده اند.

گفتنی است، در این دیدار مادر شهید"سیروس هوشمند" ضمن ابراز خرسندی از حضور فرمانده ناجا در منزلش، اظهار داشت: تک تک نیروهای پلیس را فرزندان خود می دانم و به وجود دلاور مردانی چون سردار"اشتری" افتخار می کنم.

وی خطاب به فرمانده ناجا، افزود: همواره دعاگوی شما و همه کارکنان نیروی انتظامی هستم.

این مادر شهید ادامه داد: امنیت و آبادانی کشورمان را از وجود سرداران عزیزی چون سردار "اشتری" و نیروهای پلیس داریم.

گفتنی است، در این نشست صمیمانه ضمن ابلاغ "سلام" مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به خانواده شهید، با اهداء لوح و هدیه از خانواده شهید "هوشمند" تجلیل شد.

یادآور می شود: مادر شهید "سیروس هوشمند" به پاس ایثارگری های فرمانده و کارکنان ناجا و برای بیان خوشحالیش برای سردار "اشتری" اسپند دود کرد.

شایان ذکر است، حضور در منزل جانباز "سیدرمضان فتوحی" و آزاده " علی امیری" از دیگر برنامه های فرمانده ناجا در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی است.

دیدار فرمانده ناجا با جانباز سرافراز و آزاده قهرمان

در ادامه دیدار فرمانده ناجا با خانواده شهید "هوشمند"، سردار "حسین اشتری" در منزل جانباز "سید رمضان فتوحی" و آزاده "علی امیری" حضور یافت و با این ایثارگران و خانواده هایشان دیدار و گفت و گو کرد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در این دیدار صمیمانه، اظهارداشت: دیدار و ارتباط با خانواده معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران عزیز را توفیق و برکتی بزرگ می دانیم.

وی افزود: خدمات دهی به ایثارگران عزیز از برنامه های اولویت دار نیروی انتظامی است.

فرمانده ناجا در پایان با بیان اینکه ایثارگری های رزمندگان دوران دفاع مقدس برای همه ما درس آموز است، گفت: ان شاء الله سرباز خوب و لایقی برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و خدمتگزارانی شایسته برای مردم باشیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون