نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/16      18:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:104


نسخه چاپی
رسیدگی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران؛ دغدغه جدی فرمانده نیروی انتظامی/اعزام کاروان زیارتی از خانواده شهدا به عتبات عالیات
گروه ناجا – معاون نیروی انسانی ناجا با اشاره به دغدغه جدی فرمانده نیروی انتظامی برای رسیدگی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران ، گفت: در ششمین روز از هفته نیروی انتظامی، توفیق حضور در منزل یک شهید، جانبار و آزاده سرافراز را داشتیم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد زارعی" در حاشیه حضور فرمانده ناجا در منزل شهید"سیروس هوشمند"، جانباز "فتوحی" و آزاده "امیری" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران از برنامه های اولویت دار سردار "اشتری" است و ایشان به جد دغدغه رسیدگی و خدمات دهی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران را دارند.

معاون نیروی انسانی ناجا افزود: همزمان با ششمین روز از هفته ناجا و در تداوم برنامه های گذشته، امروز توفیق حضور در خانواده یک شهید، یک جانباز و یک آزاده سرافراز را داریم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به برنامه های نیروی انتظامی برای خدمات دهی به خانواده های شهدا و ایثارگران، خاطر نشان کرد: برگزاری اردوهای زیارتی و تفریحی یکی از این برنامه ها است به طوری که امروز کاروانی از خانواده معزز شهدا عازم راهپیمایی اربعینی حسینی(ع) و زیارت عتبات عالیات شدند.

وی بیان کرد: تاکنون در 4 مرحله، برخی از خانواده های شهدا، جانبازان عزیز و خانواده هایشان به سفر زیارتی عتبات اعزام شده و این برنامه ها ادامه خواهد داشت.

سردار زارعی یادآور شد: در شرفیابی فرمانده  و جمعی ازمسئولان ناجا محضر مقام معظم رهبری، معظم له خطاب به سردار "اشتری" فرمودند؛" سلام مرا به خانواده های شهدای ناجا برسانید"، در تمام دیدارها فرمانده ناجا این پیام مبارک را به خانواده های معزز شهدا ابلاغ می کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون