نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      8:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:363


نسخه چاپی
دشمن از موشک های نقطه زن نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران واهمه دارد
گروه ناجا - معاون هماهنگ کننده ناجا در صبحگاه دانشگاه علوم انتظامی امین، گفت: امروز دشمن از موشک های نقطه زن نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران واهمه دارد و با شهامت و شجاعت نیروهای زمینی مرزهای کشور از امنیت مطلوبی برخوردار است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمدعلی نوری نژاد" در مراسم صبحگاه مشترک دانشجویان دانشگاه های نیروهای مسلح گرامیداشت هفته نیروی انتظامی دانشگاه علوم انتظامی امین ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و تبریک هفته نیروی انتظامی، گفت: هفته ناجا فرصتی برای تجدید عهد و پیمان با فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی و شهدای عرصه نظم و امنیت است.

وی ادامه داد: در هر جا مزار شهیدی مشاهده می کنیم آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به ما نشان می دهند و به ما می گویند که ما برای برقراری نظم و امنیت این کشور رفتیم و شما که مانده اید باید به هوش و رهرو راه شهیدان باشید.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: در این هفته تلاش می شود به لحاظ ارتباط نزدیک مأموریت های نیروی انتظامی با مردم، اطلاع رسانی به نحو مطلوب صورت بگیرد؛ اگر همکاری های ملت نباشد، نیروی انتظامی ، افسران و ... در صحنه عمل موفق نخواهند بود.

سردار نوری نژاد در ادامه تأکید کرد: در هفته نیروی انتظامی تلاش می کنیم که در خدماتی که ارائه می دهیم بازنگری شود؛ هر ساله بیش از 30 میلیون خدمت به مردم ارائه می شود که رسیدگی به پرونده ها، مشاوره های ضروری، خدمات انتظامی و ... از جمله این خدمات رسانی هاست.

این مقام عالی انتظامی عنوان کرد: لازم است که در هفته نیروی انتظامی خدمت رسانی را به مردم ارتقاء دهیم همچنین اقتدار و شایستگی خود را نیز به منصه ظهور برسانیم و اگر هم نقصی وجود دارد آن را برطرف کنیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: امیدواریم که در هفته نیروی انتظامی با تلاش های صورت گرفته به اهداف خود برسیم و شما جوانان باید همکاران خود را در ناجا دعا کنید تا در مأموریت های خود به موفقیت برسند.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی دارای مأموریت های پیچیده ، متنوع ، سخت و سنگین است چرا که با افراد، پرونده ها و جرم ها در ارتباط است بنابراین باید ملاحظات خود را نیز رعایت کند.

سردار نوری نژاد عنوان کرد: در این میدان جوانانی حضور دارند که فرماند هان آینده هستند و افتخار می کنند که وارد نیروهای مسلح شده اند .

وی همچنین به هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در دوران جنگ تحمیلی دشمن بعثی نقاط مختلفی از کشور را مورد حمله قرار داد اما انتظار نداشت تیزپروازان نیروی هوایی با  140 فروند در عملیات کمان 99 ، نقاط اساسی و اصلی دشمن را بمباران کنند.

وی تصریح کرد: امروز دشمن از موشک های نقطه زن نیروهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران واهمه دارد؛ نیروی دریایی در اقیانوس های دور دست از منافع ملی مقتدرانه دفاع می کند.

معاون هماهنگ کننده ناجا خاطر نشان کرد: نیروی زمینی نیز با شهامت ، شجاعت و دلاوری در دوران دفاع مقدس کاری کرده که امروز دشمن قدرت ورود به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی ادامه داد: به دلیل رشادت ها و آمادگی همه جانبه نظامی نیروهای مسلح و زمینی امروز مرزهای ما از امنیت بالایی برخوردار است.

این مقام عالی انتظامی در ادامه عنوان کرد: شما جوانان باید افتخار کنید که به چنین نیروهای مسلحی ورود پیدا کرده اید که مقتدرانه خدمت می کنند و کشور را از هر گونه نقشه و فتنه شوم دشمنان مصون می دارند.

سردار نوری نژاد با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی مقتدرانه با اشرار و ناامن کنندگان امنیت برخورد می کند، تصریح کرد: در این کشور پهناور و با جمعیت فراوان، ناجا مقتدرانه در کنار مردم حضور دارد و بسیار هوشیار ، هوشمند و فعال در صحنه عمل حاضر می شود به گونه ای که برق ترس را از چشمان کودکان ، زنان و مردان این کشور دور می کند.

وی ادامه داد: با افزایش میزان خودروها تلفات ناشی از تصادفات افزایشی نداشته اما این میزان برای ما زیبنده نیست و برای کاهش آن تلاش دو چندان می کنیم.

این مقام عالی انتظامی همچنین عنوان کرد: ظرفیت نیروهای مسلح بهترین مکان برای خدمتگزاری و رسیدن به اهداف خود در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

معاون هماهنگ کننده ناجا به جوانان حاضر در میدان توصیه کرد که باید توانمندی حرفه ای و تخصصی خود را ارتقاء دهند همچنین به مسائل پیرامونی در کشور و دنیا نیز حساس باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون