نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      9:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:252


نسخه چاپی
بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کرمانشاه یکی از مجهزترین بیمارستان های نیروهای مسلح کشور است
گروه استان ها - کرمانشاه - معاون بهداد نیروی انتظامی با ابراز خرسندی از افتتاح بیمارستان منطقه ای حضرت ابوالفضل (ع) کرمانشاه، از آن به عنوان یکی از مجهزترین بیمارستان ها در سطح نیروهای مسلح کشور نام برد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حسینی" در مراسم افتتاح بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کرمانشاه، اظهار داشت: برای پیگیری معیشتی پرسنل ناجا قدم‌های موثری برداشته شده و این سومین بیمارستانی است که در مناطق کم برخوردار تاسیس شده است.

وی افزود: بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کرمانشاه از امکانات و تجهیزاتی مانند اورژانس، رادیولوژی، پذیرش، اتاق انتظار، احیای قلبی تنفسی، تزریقات و پانسمان، ایزوله عفونی، ایزوله روانی، آزمایشگاه، داروخانه، بستری مردان و زنان، درمانگاه دندانپزشکی و ... برخوردار است.

سرهنگ حسینی همچنین از فعالیت 79 نفر نیروی انسانی، 29 نفر در رسته پشتیبانی، 156 نفر پرسنل قراردادی و 22 نفر پرسنل وظیفه در این بیمارستان خبر داد.

معاون بهداد ناجا با بیان اینکه بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) در پنج طبقه و با امکانات و تجهیزات کافی ساخته شده است، مساحت آن را 5 هزار و 300 مترمربع، عنوان کرد و افزود: این بیمارستان هم‌اکنون با 113 تخت  فعالیت خود را آغاز کرده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون