نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      9:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:59


نسخه چاپی
فرمانده مرزباني ناجا؛
اهتزار پرچم حرم امام رضا(ع) و امام حسین (ع) در مرز مهران
گروه ناجا- فرمانده مرزبانی ناجا گفت: امروز در مرز مهران پرچم حرم امام رضا (ع) و امام حسين (ع) در یک صحنه ديدني در ميان انبوه زائران حسینی و خادمانش به اهتزاز در آمد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضايي"در مرز مهران  گفت: نيروهاي نظامي و انتظامي در مرزهاي شرق، شمال و غرب کشور پذيراي زائران و عاشقان ابا عبدالله الحسین (ع) هستند و آنها را در مرزهاي چهارگانه ؛ شلمچه، چذابه، مهران و خسروي بدرقه می‌کنند.

وي با اشاره به اینکه در مرزهای چهارگانه دغدغه امنيتي نداريم، افزود: امروز در مرزی هستيم که شهدا براي ماندنش تلاش کردند و رفتند تا قدمگاه زائران امام حسین (ع) باشد.

این مقام ارشد مرزبانی ادامه داد: امروز در مرز مهران پرچم حرم  امام رضا (ع) و امام حسين (ع) در یک صحنه ديدني در ميان انبوه زائران حسینی و خادمانش به اهتزاز در آمد تا زائران گرامی از زير پرچم حرم  اين دو معصوم برای زیارت به کربلاي معلی سفر کنند.

سردار رضایی با اشاره به نشست دیپلماسی با همتای عراقی، افزود: در نشست دیپلماسی با فرمانده مرزبانی عراق، نکات ريزي که در توافق نامه هاي قبلي براي سهولت در تردد زائران و امنيت مرزها داشتيم را بررسي و به سرانجام رسانديم.

وی با اشاره به اینکه مسير زائران اربعين در امنيت کامل می باشد، بیان داشت: موکب ها در هر دوسوی مرز فعال هستند و به زائران امام حسین (ع) خدمت رساني مي کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا با بيان اينکه امروز در داخل کشور عراق جانباز و ویلچر سوار دوران دفاع مقدس را در کاروان زائران امام حسين (ع) مشاهده کردم، خاطرنشان کرد: اعتقاد من بر اين است اين ها بستر ساز ظهور هستند، اين ها نماد وحدت جهان اسلام می باشند و این کنگره عظيم اربعين حسینی تيرخلاصي به قلب توطئه آمريکايي و  تکفيري   است که چشم ديدن اتحاد مسلمانان را ندارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون