نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:218


نسخه چاپی
معرفی قاتل ترین قاتل در آمریکا
گروه بین الملل- اعتراف قاتل جانی به انجام 93 مورد قتل در آمریکا او را در فهرست بدترین قاتل زنجیره ای کل تاریخ آمریکا قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از خبرگزاری "اسپوتنیک"؛ دفتر تحقیقات فدرال "ساموئل لیتل" را که اعتراف به 93 جنایت در قتل کرده را بعنوان قاتل زنجیره ای معرفی کرد و از او با عنوان قاتل ترین قاتل در تاریخ ایالات متحده امریکا یاد کرد.

این قاتل 79 ساله از سال های 1970 تا 2005 به خیابان ها ترس و وحشت برده بود. علی رغم اعتراف قاتل به نزدیک به صد قتل، کارآگاهان توانستند دخالت وی در 50 مورد از قتل ها را ثابت کنند. خاطرنشان می شود که 43 فقره از قتل هایی که وی اشاره کرده مورد تایید است؛ در 34 مورد، وی به طور دقیق سن قربانیان، رنگ پوست آنها، ناحیه ارتکاب جرم و زمان قتل ها را که به صورت حل نشده در نظر گرفته شده بود، مشخص کرد.

بیشتر قربانیان وی زن بودند. او ترجیح می داد قربانیان خود را خفه کند. برای سالها این جنایتکار اعتقاد داشت که او را نمی گیرند، زیرا فکر می کرد که هیچ کس از قربانیان خود مراقبت نمی کند و حقوق خون ریخته شده آنها را مطالبه نمی کند. پلیس موفق شد او را در سال 2012 در یک پناهگاه برای افراد بی خانمان به دام بیاندازد و دستگیر کنند، بررسی DNA او و مطابقت با صحنه های جنایت اثبات گناه وی بود.

تا سال 1975، لیتل 26 بار در 11 ایالت ایالات متحده دستگیر شد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون