نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      13:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:241


نسخه چاپی
در عملیات ظفر81 انجام شد:
کشف یک تن و 200 کیلوگرم مواد مخدر و 60 میلیارد ریال کالای قاچاق در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 60 میلیارد ریال کالای خارجی قاچاق در عملیات "ظفر" توسط ماموران این فرماندهی خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی معصوم بیگی" در حاشیه نمایشگاه دستاوردها و کشفیات فرماندهی انتظامی استان به خبرنگاران گفت: به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی و به منظور نمایش قدرت و هوشمندی ماموران پلیس و همچنین در راستای ارتقای سطح امنیت و احساس امنیت در جامعه و ایجاد هراس در بین مجرمان و خلافکاران عملیات ظفر 81 در قرارگاه عملیاتی "اقدام و عمل" فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی و به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: این عملیات با 4 هدف شناسایی باندهای سرقت ، برخورد با باندها و شبکه های قاچاق مواد مخدر، برخورد با قاچاقچیان کالا و همچنین برخورد با دارندگان سلاح های گرم و سرد پیگیری و دنبال شد که دستاوردهای بسیار خوبی نیز به همراه داشت.

کشف 20 میلیارد ریال اموال مسروقه

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در حوزه مربوط به سرقت، 6 باند سرقت که اعضای این باندها 33 نفر بوده و همگی نیز سابقه دار بودند شناسایی و با آن ها برخورد های لازم صورت گرفت و اقلام بسیار زیادی از اموال مسروقه از مخفیگاه های آن ها کشف شد که ارزش این اقلام، برابر اعلام کارشناسان مربوطه 20 میلیارد ریال است.

کشف یک تن و 200 کیلوگرم مواد مخدر

سردار معصوم بیگی از انهدام 4 باند فعال در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر خبر داد و اظهار داشت: از این باند ها یک تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و متهمان دستگیر شده در این عملیات نیز تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف 60 میلیارد ریال کالای قاچاق

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا که یکی از اولویت های نیروی انتظامی است ماموران پلیس اصفهان موفق شدند در این عملیات 6 محموله انواع کالای خارجی قاچاق که ارزش آن ها برابر اعلام کارشناسان مربوطه 60 میلیارد ریال برآورد شده را کشف و متهمان اصلی آن ها را تحویل مراجع قضایی دهند.

جمع آوری 110 قبضه سلاح گرم و سرد

سردار معصوم بیگی گفت: در حوزه برخورد با دارندگان سلاح نیز اقدامات بسیار خوبی از سوی پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان انجام گرفت و تعداد قابل توجهی از اراذل و اوباش و دارندگان سلاح های سرد و گرم شناسایی و با آنان برخورد های لازم صورت گرفت و 110 قبضه سلاح گرم و سرد هم کشف شد.

راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران پیرامون اقدامات این فرماندهی در زمینه جرایم اقتصادی اظهار داشت: در این حوزه ، پلیس امنیت اقتصادی حد اکثر ظرف یکی، دو هفته آینده در فرماندهی انتظامی استان اصفهان راه اندازی می شود و ان شاء الله این پلیس که ساختار و سازمان آن هم ابلاغ شده به صورت ویژه و تخصصی در حوزه مبارزه و برخورد با مجرمان و مفسدان اقتصادی اقدام می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون