نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      13:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:258


نسخه چاپی
موبایل قاپ ها در تهران دستگیر شدند
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس پایگاه سوم آگاهی از انهدام باند 4 نفره سارقان و مالخران گوشی های سرقتی، خبر داد و گفت: متهمان به 80 فقره سرقت و مالخری اعتراف کردند.
 

سرهنگ "کامیار چهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: پرونده ای از کلانتر ی 104 عباس آباد برای کشف سایر جرایم متهمان پرونده به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی عنوان داشت: چکیده پرونده حکایت از این داشت: ساعت 23 بیست و ششم شهریور ماه امسال ماموران هنگام گشت زني در محدوده خيابان شريعتي به 2 موتورسوار که با يک دستگاه موتورسيکلت آپاچي پلاک مخدوش در حال پرسه زنی بودند ظنین شده و دستور ایست صادر کردند.

  سرهنگ چهری با بیان اینکه متهمان بدون اعتنا به هشدار ماموران از محل گریختند ادامه داد:  ماموران پس از تعقیب و گریزی موفق به دستگیری متهمان شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان خود را ساکن شهریار معرفی کرده بودند و در بازرسی بدنی از آنان 2 قبضه سلاح سرد و یک عدد ماسک کشف شد بیان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که هر 2 متهم از جمله متهمان سابقه دار پلیس آگاهی پایتخت هستند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت عنوان داشت: در تحقیقات پلیسی هر 2 متهم به 80 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده و اذعان داشتند: افرادی را که در حال مکالمه تلفنی بودند انتخاب می کردیم و به بهانه آدرس پرسیدن به آنها نزدیک شده و در یک لحظه گوشی همراهشان را قاپیده و به سرعت می گریختیم، سپس گوشی های سرقتی را به 2 مالخر که ساکن شهرستان شهریار هستند، می فروختیم.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه هر 2 مالخر با اخذ نیابت قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند، گفت: تا کنون 68 تن از مال باختگان شناشایی شده اند و پس از تکمیل پرونده اعضای باند 4 نفره به دادسرا معرفی شده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی با دستور مقام قضائی هر 4 متهم با صدور قرار وثیقه روانه زندان شده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون