نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      13:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:261


نسخه چاپی
کشف 5 تن مواد مخدر در قم بیانگر توفیقات پلیس است
گروه استان ها-قم-استاندار با بیان این که قاچاقچیان مواد مخدر با اقدامات شان بنیان خانواده ها را نشانه گرفته اند، تاکید کرد: کشف 5 تن مواد مخدر در قم بیانگر توفیقات پلیس است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "بهرام سرمست" در مراسم امحاء بیش از یک تن انواع مواد مخدر در قم، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهارداشت: کشف 5 تن مواد مخدر بیانگر این است که توفیقات نیروی انتظامی بسیار خوب بوده است.

وی گفت: بنای دولت و نظام اسلامی مبارزه بی امان با سوداگران مرگ است، لازمه این امر فرهنگ سازی بوده تا خانواده های در معرض آسیب نسبت به خطرات این بلای خانمانسوز آگاهی پیدا کنند.

استاندار قم با بیان این که قاچاقچیان برای رسیدن به منافع شان به هیچ کس رحم نمی کنند، اضافه کرد: در این مراسم بیش از یک تن انواع مواد مخدر امحاء می شود تا درسی باشد برای کسانی که سودای تخریب و فروپاشی خانواده ها را دارند.

دکتر سرمست با اشاره به این که قاچاقچیان با اقدامات شان بنیان خانواده ها را نشانه گرفته اند، تصریح کرد: عزم استان بر مبارزه بی امان با پدیده قاچاق مواد مخدر است بنابراین از زحمات پلیس مبارزه با مواد مخدر و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قدردانی می کنم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون