نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      14:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:234


نسخه چاپی
40 گیت در مرز خسروی برای تردد زائران فعال است
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از فعال بودن 40 گیت در پایانه خسروی برای تردد زائران اربعین خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از بازگشایی مجدد مرز خسروی به روی زائران، در حال حاضر 40 گیت برای تردد آنها فعال شده است.

وی ادامه داد: این آمادگی وجود دارد که تعداد گیت های فعال برای تردد زائران چه آنهایی را که قصد تشرف دارند و چه آنهایی که در حال بازگشت هستند را به عدد 58 برسانیم.

سردار جاویدان تصریح کرد: خوشبختانه زائران اربعین هم اکنون بدون هیچ مشکلی و با کمترین معطلی از طریق مرز خسروی راهی عتبات عالیات می شوند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: عموم زائرانی هم که مرز خسروی را برای تردد انتخاب کرده اند از شرایط موجود کاملا راضی هستند.

وی خاطرنشان کرد: حضور نیروهای نظامی و انتظامی امنیت بسیار خوبی را به پایانه خسروی بخشیده و زوار گرامی بدون هیچ دغدغه ای سفر معنوی اربعین را بجا می آورند.

سردار جاویدان در ادامه به استقرار 41 توقفگاه با کمک پلیس و همکاری سایر دستگاه ها در مسیر زائران اشاره و بیان کرد: در این اماکن خدمات لازم به زوار گرامی ارائه می شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، فعال سازی قرارگاه اربعین در مرز خسروی را از دیگر برنامه های در دست اجرا عنوان و تصریح کرد: در این قرارگاه سفر زائران و ورود و خروج آنها مدیریت خواهد شد.

وی ، همچنین به کنترل هوشمند محورهای مواصلاتی استان اشاره کرد و گفت: این کار در راستای افزایش ضریب ایمنی زوار و کاهش تصادفات رانندگی با همکاری پلیس راه و راهور انجام می شود.

سردار جاویدان با بیان اینکه خدمت به زائران اربعین توفیقی بزرگ و کم نظیر است که نصیب پلیس شده است، گفت: من و همه همکارانم در بخش های مختلف به این خدمتگزاری افتخار کرده و آن را سعادتی بزرگ برای خود می دانیم.

این مقام عالی رتبه انتظامی در پایان گفت: پلیس کرمانشاه با توجه به تجربیاتی که طی سال های اخیر از سفر زائران به کربلای معلی پیدا کرده تلاش می کند امسال با توجه به میزبانی مستقیم از زوار بهترین خدمات را به آنها ارائه کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون