نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      14:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی
نگاه مثبت به مقوله سربازی امری ضروری است
گروه ناجا-معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت:خدمت سربازی مقدس است و نگاه مثبت به سربازی امری ضروری است.
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،در گرامی داشت هفته نیروی انتظامی، سردار"ابوالفضل شکارچی" به همراه جمعی از مسئولان حوزه فرهنگی نیروهای مسلح از پایگاه فرهنگی سرباز سازمان وظیفه عمومی ناجا بازدید کردند.

در این بازدید، سردار "شکارچی" ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا توانسته با غنی سازی پایگاه فرهنگی سرباز، بستری برای فرهنگ سازی و گفتمان سازی خدمت مقدس سربازی فراهم کند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح ضمن قدردانی از  توجه و اهتمام سازمان وظیفه عمومی ناجا به موضوعات فرهنگی خدمت مقدس سربازی،گفت: خدمت سربازی مقدس است و نگاه مثبت به سربازی امری ضروری است و ان شاءالله با اقدام مستمر و برنامه ریزی منسجم و مشارکت همه نیرو های مسلح در حوزه فرهنگی سرباز ،بتوانیم برای جوانان نقطه قوتی باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر بیانیه گام دوم انقلاب و منویات مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در خصوص ارتقای جایگاه سرباز بیان کرد: ضروری است از ظرفیت  جوانان سرباز با بهره وری مناسب و ارتقای سطح آموزش و مهارت در جهت پیشبرد اهداف نیروهای مسلح بهره برداری کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون