نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      17:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی
یکی از سیاست های امروز در مراکز علمی کاربردی ناجا کیفی سازی آموزش ها است
گروه استان ها - کردستان - رئیس دانشگاه علمی کاربردی ناجا در سنندج گفت : یکی از سیاست های امروز در مراکز علمی کاربردی ناجا کیفی سازی آموزش ها است .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار " بختیاری " در مراسم افتتاحیه ساختمان دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان کردستان با تسلیت ایام اربعین حسینی و تبریک هفته نیروی انتظامی با تاکید بر تقویت ایمان و توجه به علم ودانش در ماموریت های نیروی انتظامی بیان داشت : توسعه مراکز علمی کاربردی یک راهبرد اساسی منطبق با اساس تربیت وآموزش در ناجاست .

وی افزود : برای موفقیت و تحقق اهداف خود نیازمند مجموعه دانشگاهی با مختصات علمی وکاربردی هستیم تا بتوانیم ماموریت های خود را با موفقیت به پیش ببریم که بر اساس نظام تربیت وآموزش ناجا کلیه آموزش های درجه داری کارکنان مبتنی بر پودمانی است .

سردار بختیاری با تاکید بر اینکه ارتقاء تحصیلی در ناجا یکی از 6کارکرد مراکز علمی کاربردی است که مصوب ستاد کل نیروهای مسلح است ادامه داد: رویکرد ما در توسعه مراکز علمی کاربردی منطبق با آن مراکز و تعاملاتی است که با مراکز داشگاهی داریم .

وی با تاکید براینکه یکی از سیاست های امروز در مراکز علمی کاربردی کیفی سازی آموزش ها است ادامه داد: در سراسر کشور 18رشته کاردانی دائر است که 14رشته آن رشته های مختص ناجا است.

سردار بختیاری با تقدیر و قدردانی از حمایت ها و نگاه ویژه سردار " آزادی " فرمانده انتظامی استان در راستای ساخت وتجهیز دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی کردستان خاطر نشان کرد: انصافا از بهمن ماه سال گذشته که استارت کار ساخت وتجهیز این مرکز زده شد کار بزرگی طی این مدت انجام شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون