نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      17:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:240


نسخه چاپی
تامین امنیت و سلامت 2 مقوله ارزشی برای هر جامعه /کارارزشمند تامین امنیت از مردان بزرگ بر می آید
گروه استان ها_اصفهان_ استاندار استان دو مقوله ارزشمند برای هر جامعه را تامین امنیت و سلامت مطرح کرد و گفت اگر امنیت نباشد دیگر بخش های جامعه نیز قادر نخواهند بود وظایف خود رابه خوبی انجام دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "عباس رضایی" در جلسه با فرمانده انتظامی و دیگر مسئولان انتظامی  استان با اشاره به اینکه از تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است که از فرصت ها به نحوی استفاده شود تا بتوان خدمات مطلوب تری به مردم ارائه داد گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی است که زحمات و خدمات کارکنان خدوم این نیرو برای مردم بازگویی شود و پلیس نیز بتواند در این هفته سیاست ها،دیدگاه ها ، اقدامات و عملکرد خود را ارائه دهد.

وی با اشاره به اینکه از مهم ترین وظایف دولت ها تامین امنیت و سلامت مردم است بیان داشت : اگر امنیت و احساس امنیت در ابعاد مختلف اجتماعی ، اقتصادی و دیگر موارد در جامعه ای نباشد دیگر بخش های جامعه نیز نمی توانند در انجام کار خود خوب عمل کنند.

این مقام مسئول بیان داشت: مردم استان اصفهان مردمی فهیم و ولایی هستند که بیش از 23 هزار شهید تقدیم انقلاب کرده اند، بنابراین خدمت دراین استان با دیگر استان ها متفاوت است و مسئولیت ما که خدمتگزار اینچنین مردمی هستیم بیشتر می باشد.

رضایی با اشاره به دیداری که با جانبازان و خانواده های آنها داشتند بیان داشت : جانبازانی در این استان وجود دارد که 39 سال است شرایط جسمانی مناسبی ندارند و من در وجود آنها جز صبر و استقامت و ایثار ندیدم و امیدوارم قدر توفیق خدمت به این عزیزان را بدانیم و بتوانیم ادامه دهنده راه آنها باشیم.

استاندار اصفهان ادامه داد: کار سخت و ارزشمند تامین امنیت مردم از دست مردان بزرگ بر می آید که شما مصداق های واقعی این مقوله هستید، انسان هایی با نگرش و نگاه مثبت در انتظامی این استان وجود دارد ، انصافا سردار "معصوم بیگی" در جلسات شورای تامین تحلیل های علمی و واقع بینانه ای دارد که قابل تحسین است .

وی تاکید کرد: امید است در کنار مردمی بودن شما روز به روز آمادگی هایتان نیز بیشتر شود ، از ابزار و فناوری های جدید در ماموریت هایتان که سخت و برجسته هستند استفاده کنید و هوشیار باشید که در مقابل شما انسان های شیطان صفت ایستاده اند .

استاندار استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه نظام ما به رهبری مقام معظم رهبری در مقابل استکبار جهانی ایستاده و انسجام و همدلی و اطاعت از رهبری در بخش های مختلف کشورمان حاکم است برمبارزه با مسئله مفاسد اقتصادی نیز تاکید و خاطر نشان کرد: بار دیگر از زحمات شما عزیزان که در اقصی نقاط استان مشغول خدمت رسانی هستید تشکر می کنم و از خدای متعال آرزوی توفیق خدمت رسانی شما به مردم را دارم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون