نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/17      18:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:510


نسخه چاپی
کارکنان ناجا با دل و جان و علاقه در خدمت زائران اربعین هستند / تردد 50 درصدی زائران اربعین از مرز مهران
گروه استان ها – ایلام – فرمانده نیروی انتظامی بر تکریم زائران اباعبدالله الحسین تاکید کرد و گفت: شاهدیم کارکنان ناجا با دل و جان و علاقه در خدمت زائران اربعین هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"حسین اشتری" در دهمین جلسه قرارگاه اربعین حسینی ناجا که با حضور مسئولان یگان های نیروی انتظامی در مرز مهران برگزار شد، اظهار داشت: براساس پیش بینی های صورت گرفته 50 درصد عبور و مرور زائران اربعین از مرز مهران انجام می شود.

فرمانده ناجا به بی بدیل و بی نظیر  بودن کنگره عظیم اربعین در دنیا اشاره کرد و گفت: دشمن به طرق مختلف درصدد خدشه وارد کردن و کمرنگ کردن این حرکت عظیم است اما حضور پرشور زائران برای شرکت در این کنگره عظیم، توطئه های آنها را خنثی خواهد کرد.

وی از آمادگی کامل ناجا برای تأمین نظم و امنیت، عبور و مرور و خدمت رسانی به زائران اربعین خبرداد وگفت: نیروی انتظامی آمادگی مقابله با مشکلات و حوادث غیرمترقبه احتمالی را دارد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، بر تکریم زائران اباعبدالله الحسین تاکید کرد و گفت: شاهدیم کارکنان ناجا  با دل و جان و علاقه در خدمت زائران اربعین هستند البته مردم همکاری بسیار خوبی دارند اما تأکید می کنم به هیچ کسی بدون مجوز اجازه عبور از مرز را نخواهیم داد.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی با آمادگی کامل در صحنه حضور دارد بر رفع کمبودها تاکید کرد و ادامه داد: با جدیت کارها دنبال می شود، ان شاء الله این جمعیت کثیر به مدد حضرت سید الشهداء به سلامت عزیمت کرده و به کشور بازگردند. 

گفتنی است، سردار اشتری همچنین از مرکز مانیتورینگ قرار گاه اربعین در مرز مهران، بازدید کرد. *


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون