نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      9:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:76


نسخه چاپی
تشریح اقدامات معاونت آماد و پشتیبانی ناجا برای ماموریت اربعین
گروه ناجا- جانشین معاون آماد و پشتیبانی ناجا اقدامات این معاونت تخصصی را برای برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) تشریح کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"رضا فریبا" در جریان  بازدید از  مرز مهران اظهار داشت: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در قرارگاه اربعین حسینی(ع)، فعالیت خود را در سه استان خوزستان، کرمانشاه و ایلام برای خدمات رسانی، تأمين تجهيزات لازم و پشتيباني از کارکنان و زائران حضرت اباعبدالله الحسين (ع) از ماه ها قبل شروع کرده است.

وی پس از بازدید از رده ها و مراکز آمادی مستقر در مرز مهران در خصوص طبخ و تامين غذا در اين ماموریت عنوان کرد: چهار آشپزخانه در مرز مهران جهت تأمين غذا و توزیع میان وعده و 6 آشپزخانه در مرزهای خسروی، شلمچه و چذابه مشغول خدمت رسانی به کارکنان زحمتکش ناجا هستند.

جانشین معاون آماد و پشتيباني ناجا، تامین تجهیزات مورد نیاز کارکنان از قبیل کاور پلیس، تامین خودروهای حمل سوخت اتوبوس و مینی بوس، تجهیزات زیست و خواب، خودروهای خدماتی و جرثقیل برای ماموریت اربعین را از دیگر اقدامات معاونت آماد و پشتیبانی ناجا بیان کرد و گفت: ماموریت اربعین در سه مرحله، قبل، حین و بعد اجرایی می شود.

سردار فریبا تصریح کرد: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در راستای وظایف ذاتی و پشتیبانی از ماموریت اربعین حسینی (ع) برنامه ریزی های خود را از چند ماه قبل آغاز و برنامه ریزی های مختلفی را برای ساماندهی ماموریت  در قالب قرارگاه پشتیبانی اربعین انجام داده است.

وی از فراهم کردن تجهیرات مورد نیاز برای واحدها خبر داد و گفت: معاونت آماد و پشتیبانی ناجا در چند حوزه تغذیه، اسکان، حمل و نقل، تعمیر نگهداری و تامین تجهیز تخصصی فعالیت خود را با استقرار تیم های عملیاتی به اجرا گذاشته است.

جانشین معاون آماد و پشتيباني ناجا در پایان ایام اربعین سرور و سالار شهیدان را تسلیت عرض نمود و ابراز امیدواری کردند، ان شاءالله بتوانیم خادمین خوبی برای زوار آقا ابا عبدالله الحسین(ع) باشیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون