نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      10:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:276


نسخه چاپی
بهبود نسبي وضعيت ترافيکي در ابتداي مهر‌ماه سال جاري
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئيس پليس راهور تهران بزرگ، چند دليل اصلي که وضعيت ترافيکي شهر تهران در ابتداي فصل بازگشايي مدارس در سال جاري نسبت به سال‌هاي گذشته بهتر شده است را بر شمرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد مهماندار"  اظهار داشت: با طراحي تمهيدات ويژه و اجراي طرح‌هاي ترافيکي مختص ابتداي مهرماه 98 توسط پليس راهور تهران بزرگ برای مهار بار ترافيکي در روزهاي آغازين بازگشايي مدارس، خوشبختانه امسال شاهد کاهش بار و روان‌شدن وضعيت ترافيکي نسبت به سال‌هاي گذشته هستيم.

سردار مهماندار یکی از اصلي‌ترين مواردي که در بهبود وضعيت ترافيکي ابتداي مهر‌ماه سال جاري پايتخت تاثير مستقيم داشت را ممنوعيت تردد کاميونت‌ها و وانت‌بارها از ساعت 7 تا 10صبح در معابر تهران که سبب روان‌تر شدن بار ترافيکي و همچنين ايمن‌تر شدن عبور و مرور دانش‌‌آموزان مي‌شود برشمرد .

وی شروع به کارکردن ادارات با تاخير مجاز يک ساعته کارکنانشان که در شناور شدن وضعيت ترافيکي اهميتي به سزايي داشت را یکی دیگر از این عوامل برشمرد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: حضور گسترده عوامل پليس راهور در سطح شهر و همچنين در مراکز کنترل مکانيزه و هوشمند پليس راهور تهران بزرگ که موارد خرابي و تصادفات سطح شهر را شناسايي و رسيدگي  و به سرعت اقدام به جابه جايي وسايل نقليه آسيب داده و روان‌سازي وضعيت ترافيکي مي‌ کنند نیز یکی دیگر از عوامل بهبود وضعیت ترافیکی پایتخت است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون