نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      10:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:308


نسخه چاپی
زائران قبل از سفر وضعیت راه ها را از سایت های مجاز و یا رادیو اربعین استعلام کنند
گروه استان ها_ خوزستان_ رئيس پليس راه استان گفت: زائران قبل از سفر به عتبات عاليات وضعیت راه ها را در خصوص محدودیت ها و ممنوعیت ها از سایت های مجاز و یا رادیو اربعین استعلام کنند.

سرهنگ "رضا دولتشاهي" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در بعضي از جاده ها عمليات اجرايي در حال انجام است که با توجه به افزايش تردد در نهايت فردا کار آنان متوقف خواهد شد، به اين دليل مي طلبد رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگي کنند.

وي با تاکيد بر اينکه در برخي از مسيرها عمليات اجرايي مي بايست تکميل شود، افزود: با استقرار پلیس راه در نقاطی که نیاز بوده، در حال حاضر ترافیک محورهاي منتهي به مرزهاي شلمچه و چذابه روان ولي پر حجم است.

سرهنگ دولتشاهي ادامه داد: زائران قبل از شروع سفر عتبات عاليات حتماً وضعیت راه ها را در خصوص محدودیت ها و ممنوعیت ها از سایت های مجاز و یا رادیو اربعین که ۲۴ ساعته اطلاع رسانی می کنند استعلام و مسیر خود را مشخص کنند.

رئيس پليس راه استان خوزستان تصريح کرد: خودروهايی که در محل هاي غيرمجاز پارک شوند با يدک کش به پارکينگ ها انتقال خواهند شد که در اين صورت در بازگشت دچار سردرگمي مي شوند، پس توصيه ما اين است که زائران خودروهاي خود را حتماً در پارکينگ هاي پيش بيني شده پارک کنند تا با خيالي آسوده به زيارت خود ادامه دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون