نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:325


نسخه چاپی
مسیر ورودی شمالی شهرمهران تا اطلاع ثانوی بسته شد.
گروه استان ها - ایلام- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: مسیر ورودی شمالی شهر مهران تا اطلاع ثانوی بسته شده و زائران می‌توانند از طریق ورودی شرقی وارد شهر مهران شوند.

سرهنگ "ابوالفضل کهزادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس  در مرز مهران اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم ورودی از سمت شمال به داخل شهر مهران و تراکم ترافیک در بلوار امام (ع)و همچنین عدم پاسخگویی ظرفیت معابر ،به منظور توزیع منطقی ترافیک در کلیه معابر شهر از محل کمربندی شمالی بار ورودی به سمت مدخل شرقی هدایت می شوند.

وی با بیان اینکه فعلاً برنامه‌ای برای لغو این محدودیت در دستور کار نیست؛ از رانندگان خواست برای حرکت به سمت پایانه مرزی از کمربندی واقع در ضلع شرقی مهران استفاده کنند .

سرهنگ کهزادی در ادامه خاطرنشان کرد:دراین راستا تردد کلیه کامیون های حامل اثاثیه موکب و اتوبوس های برون شهری در داخل شهر مهران ممنوع است.

این مقام انتظامی در خصوص آخرین وضعیت ترافیک در شهر مهران افزود :هم اکنون جریان ترافیک در معابر درون شهری مهران روان و عادی است ؛در حالی که تردد در مبادی ورودی سنگین و پر حجم گزارش می‌شود .

رئیس پلیس راهور استان در پایان با اشاره به شروع پیاده روی زائران در داخل مهران از رانندگان خواست: با رعایت سرعت مطمئنه و توجه کامل به جلو ،مراقب زائران پیاده به خصوص درهنگام شب باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون