نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      12:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:71


نسخه چاپی
ترافیک نیمه سنگین در محورهای مواصلاتی ایلام به مهران
گروه استان ها- ایلام- فرمانده انتظامی استان از ترافیک نیمه سنگین در محورهای مواصلاتی شهرستان ایلام به مرز بین المللی مهران خبرداد.

 

 

سردار "نورعلی یاری" در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس به مرز مهران، اظهارداشت: به دلیل حجم بالای سفر زائران اباعبدالله الحسین(ع) با خودرو شخصی به مرز مهران و نیزی عدم گنجایش محورهای مواصلاتی در این مرز، ترافیک نیمه سنگینی در این محور ایجاد شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر، به دلیل وقوع دوفقره تصادف در این محور، شاهد کندی عبور و مرور بودیم که خوشبختانه با حضور به موقع و تلاش همکارانم، این محورها بازگشایی شده و هم اکنون تردد به صورت روان ادامه دارد.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: به منظور سهولت در جابجایی زائران محترم، در شهرستان مهران پارکینگ های مناسبی در نظر گرفته شده که این پارکینگ ها در مدخل ورودی این شهر، آماده پذیرایی و پارک خودروهای زائران هستند.

سردار یاری با تشکر از همکاری خوب مردم از زائرانی که قصد خروج از مرز مهران به سمت عتبات را دارند، خواست تا خودروهای خود را در این پارکینگ ها پارک کنند.

فرمانده انتظامی استان ایلام اعلام کرد: از امروز از ورود هرگونه خودرو شخصی به شهرستان  و مرز مهران اکیداً خودداری خواهد شد و زائران عزیز می توانند از اتوبوس های بین شهری که برای آنها در نظر گرفته شده، استفاده کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون