نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      13:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:440


نسخه چاپی
انهدام 13 باند سرقت و کشف 560 میلیارد ریال اموال مسروقه در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از انهدام 13 باند سرقت و کشف اموال مسروقه مال باختگان از مخفیگاه های آنان به ارزش 560 میلیارد ریال در شهریور ماه سال جاری خبر داد.

سردار" مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: برخورد با سارقان و متعرضان به اموال مردم یکی از برنامه های اولویت دار در فرماندهی انتظامی استان اصفهان است و کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی به طور ویژه این موضوع را پیگیری و دنبال می کنند.

وی افزود: با تلاش های صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در شهریور ماه سال جاری 13 باند سرقت شناسایی و با آنان برخورد های لازم صورت گرفت.

سردار معصوم بیگی خاطر نشان کرد: از این تعداد 4 باند در زمینه سرقت منزل، یک باند در زمینه سرقت مغازه ، یک باند در زمینه سرقت خودرو، یک باند در زمینه سرقت داخل خودرو، 2 باند در زمینه سرقت به عنف از شهروندان، یک باند در زمینه سرقت احشام، 2 باند در زمینه سرقت سیم برق و یک باند در زمینه سایر سرقت ها فعالیت می کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، با بیان اینکه بیشتر اعضای این باندها غیر بومی و دارای سوابق متعدد کیفری هستند اظهار داشت: بررسی آمارها نشان می دهد تعداد دستگیری سارقان در شهریورماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش 6.1 درصدی برخوردار بوده و میزان کشفیات پلیس در این حوزه نیز 6.8 درصد رشد داشته است.

سردار معصوم بیگی،کاهش فاصله وقوع تا کشف جرم را یکی از برنامه های جدی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ذکر کرد و گفت: با اتخاذ این رویکرد، کارآگاهان مجرب و زبده پلیس آگاهی استان موفق شدند مقادیر بسیار زیادی از اموال مسروقه که ارزش آنان برابر اعلام کارشناسان مربوطه 560 میلیارد ریال است کشف کنند که  مراحل قانونی تحویل آنان به مال باختگان در حال طی شدن است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه مالکان بسیاری از اموال مسروقه مکشوفه هنوز شناسایی نشدند از کسانی که اموال آن ها مورد سرقت قرار گرفته خواست تا به منظور پیگیری پرونده و شناسایی اموال خود به پلیس آگاهی این فرماندهی واقع در خیابان قائمیه مراجعه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون