نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      14:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:512


نسخه چاپی
خدمات نیروی انتظامی در مرزها شبانه روزی است
گروه استان‌ها- خوزستان- معاون عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه خدمات نیروی انتظامی در مرزها شبانه روزی است، گفت: از امنیت برقرار شده در 4 مرز کشور طي ایام اربعین، تقدیر و تشکر می کنم.

سردار "رمضان شعبانی" در حاشیه بازدید از مرز شلمچه، در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي خبرگزاری پلیس به مرز شلمچه، با اشاره به اينکه خط مقدسی که از دوران بعثت پیامبر شروع شده و با غدیر تداوم پیدا کرده، گفت: با نهضت عاشورا و مکتب کربلا و انقلاب اسلامی این راه احیا شده است.

معاون عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه در آستانه اربعین، شاهد جهانی شدن این حرکت هستیم، اظهار داشت: امروز در راستای اهداف انقلاب اسلامی، کنگره عظيم اربعین حسيني مقدمه ساز یک حرکت بزرگ جهانی به نام "تمدن نوین اسلامی" شده است.

سردار "شعبانی" خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی این افتخار را دارد در مرزهاي ميهن اسلامي مان امنیت زوار را برقرار کرده و با برپایی موکب شهدای ناجا از دلدادگان و عاشقان حسیني پذیرایی می کند.

اين مقام ارشد انتظامي با بیان اینکه امنیت کشورهای منطقه ناامن است و جبهه مقاومت قدرت استحکام بخشی خود را در منطقه تثبیت کرده است، گفت: امنیت موجود در جمهوری اسلامی ایران باعث شده زوار افغانستاني و پاکستانی به دليل عشق به امام حسین(ع) در فضای امن وارد کشور شوند و ضمن استراحت در موکب ها به سمت کربلا حرکت کنند.

معاون عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه خدمات نیروی انتظامی در مرزها شبانه روزی است، افزود: از امنیت برقرار شده در 4 مرز کشور طي ایام اربعین، تقدیر و تشکر می کنم.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: این مغناطیس امام حسین(ع)، عامل اساسی برای یک حرکت بزرگ جهاني است که بشریت شروع کرده و این حرکت ان شاءالله مقدمه ساز ظهور امام زمان (عج) شود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون