نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      14:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:430


نسخه چاپی
کشف 11 ميليارد ريال کالای قاچاق از یک اتوبوس مسافربری
گروه استان ها–سیستان و بلوچستان- جانشین انتظامی استان گفت:با هوشیاری مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان "نیکشهر" اتوبوس حامل 11 میلیارد ریال کالای قاچاق قبل از رسیدن به مقصد توقیف شد.

سردار "احمد طاهری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر، گفت: روز گذشته یکی از تیم های یگان تکاوری شهرستان نیکشهر هنگام  گشت زنی در محور نیکشهر - ایرانشهر به یک دستگاه اتوبوس اسکانیا مشکوک و با علائم هشدار دهنده به آن دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور ایست بر سرعت خود افزوده و متواری می شود که پس از طی مسافتی مأموران یگان تکاوری موفق شدند این اتوبوس را متوقف کنند.

سردار طاهری تصریح کرد: پس از متوقف کردن خودرو در بازرسي از آن  95 طاقه پارچه ، 2 دستگاه اسپیلت، 140 قالب صابون ، 15 بسته 24تایی نوشابه انرژی زا ، 6 کارتن50 تایی آدامس ، 8 کارتن شکلات ، 7 دستگاه پمپ روغن خودرو ، 190 عدد قفل درب خودرو ، 4 عدد پیستون موتور خودرو ، 18 عدد بالابر شیشه خودرو ،48 قوطی کمپوت ذرت ، یک کارتن22تایی قوطی زیتون، 4 کارتن 6 تایی روغن ذرت، 2 کارتن 24تایی شیرپاکتی، 81 کارتن 24تایی کمپوت آناناس، 4 کارتن 12 تایی روغن زیتون قاچاق و فاقد مجوز گمرکي که در قسمت های مختلف اتوبوس جاساز شده بود، كشف كردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اينكه کار شناسان ارزش تقريبي كالاهاي كشف شده را 11 ميليارد ریال برآورد کردند، خاطر نشان کرد: خودرو توقیف و 4نفر در این رابطه پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

اين مقام  ارشد انتظامي در استان سیستان و بلوچستان در پايان از مردم خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا در اسرع وقت از طریق  فوریت های پلیسی 110 اطلاع تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری افراد سودجو و قانون گریز اقدام شود.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون