نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:73


نسخه چاپی
رئیس پلیس راه کشور:
1200 گشت جاده ای تردد خودروهای زائران را کنترل می کنند
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راه کشور گفت: از روز گذشته 1200 گشت خودرویی با استقرار در جاده های استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان تردد خودروهای زائران را کنترل و در صورت نیاز به یاری آنها خواهند شتافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید تیمور حسینی" در حاشیه بازدید از پایانه خسروی در شهرستان قصرشیرین اظهار داشت:از روز گذشته 1200 گشت خودرویی با استقرار در جاده های استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان تردد خودروهای زائران را کنترل و در صورت نیاز به یاری آنها خواهند شتافت و علاوه بر این تعداد گشت جاده ای، یک هزار موتورسوار نیز در جاده ها حضور پیدا کرده اند.

وی همچنین با اشاره به اعزام نیروهای کمکی به استان های کرمانشاه، خوزستان و ایلام از روز هشتم مهرماه، افزود: هم اکنون 6 هزار نیروی کمکی پیاده از سراسر کشور به کمک ماموران پلیس راه و راهور استان های یاد شده رفته اند.

سردار حسینی افزود: غالبا در محورهای مواصلاتی استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان شاهد تردد پرحجم و در عین حال روان هستیم، ضمن اینکه این افزایش تردد در استان هایی مانند همدان، مرکزی، قزوین، لرستان، فارس و بخشی از اصفهان نیز مشاهده می شود.

رئیس پلیس راه نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: در میان مرزهای 4 گانه بیشترین مراجعه به مرز مهران صورت می گیرد اما تردد اصلی را در محورهای استان کرمانشاه شاهد هستیم چرا که زائرانی که ار مهران عازم مراسم معنوی اربعین می شوند نیز عموما از محورهای کرمانشاه عبور می کنند.

وی در ادامه از اعمال برخی محدودیت های ترافیکی 48 ساعت قبل از اربعین تا 48 ساعت پس از این روز در محورهای مواصلاتی استان های کرمانشاه، خوزستان و ایلام خبر داد و گفت: این محدودیت شامل کامیون ها به استثنای آنهایی که حامل موادسوختی و فاسد شدنی هستند، می شود.

سردار حسینی همچنین با دعوت رانندگان به رعایت قانون و پرهیز از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت و سبقت های غیرمجاز، گفت: روز گذشته یک مورد حادثه واژگونی کامیون حامل مواد سوختی در محور ایلام - مهران رخ داد که بیش از 2 ساعت این محور را درگیر بار ترافیکی سنگین کرد.

رئیس پلیس راه کشور در پایان با تاکید بر اینکه پلیس از همه توان خود به منظور روان سازی بار ترافیکی استفاده می کند، گفت: سایر مسئولان و همچنین خود مردم هم باید نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون