نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      9:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
امدادرساني به زائران پاكستاني در شهرستان قاين
گروه استان ها–خراسان جنوبی- معاون هماهنگ كننده انتظامي استان از امدارساني پليس شهرستان قاين به زائران پاكستاني در راه مانده خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سرهنگ"محمود پارسافر " درتشريح اين خبر اظهار داشت: روز گذشته با اعلام مركز فوريت هاي پليس 110 مبني بر نقص فني یک دستگاه اتوبوس حامل زائران پاكستاني در محور "قاين- گناباد" بلافاصله  عوامل گشت انتظامی و پلیس راه به همراه تیم های امدادی به محل اعزام شدند.

وی بیان داشت: در بررسی اولیه مأموران مشخص شد اتوبوس این کاروان دچار نقص فنی شده و قابل حرکت نیست که جهت جلوگیری از حوادث جاده ای، با هماهنگی های صورت گرفته نسبت به جابجایی زائران پاکستانی با خودروهای های سازمانی و دولتی زائران پاكستاني را در حسینیه چهارده معصوم(ع)شهر "خضری" اسکان دادند.

سرهنگ پارسافر امدادرسانی به مسافران در راه مانده به وِیژه زائران کربلای معلی و مشهد مقدس را از افتخارات پلیس دانست و عنوان کرد: پلیس راه علاوه بر وظایف ذاتی خود در تأمین امنیت و برقراری نظم ترافیکی در جاده ها ، در حوزه خدمات رسانی به مردم و شهروندان نیز پیش گام بوده است .

وي افزود: پليس خراسان جنوبي آمادگی کامل برای استقبال از زائران شیعه کشورهای پاکستان و افغانستان در اربعین را دارد و تمام سعی و تلاش بر اين است تا بتوانیم بهترين تسهیلات امنیتی و ترافیکی را در سطح استان فراهم کنیم.

سرهنگ پارسافر در خصوص تأمین امنیت زوار پاکستانی گفت: خوشبختانه شرایط مطلوبی برای تأمین امنیت انتظامی و ترافیکی زوار پاکستانی وجود دارد و این عزیزان از بدو ورود به استان تا خروجشان به طور کامل زیر چتر امنیتی پلیس قرار دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون