نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/18      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:71


نسخه چاپی
تردد بیش از ۱۵ هزار زائر از پایانه مرزی مهران
گروه استان‌ها_ ایلام_ فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه تمامی شد آمدی وسائط نقلیه و زائران از بدو ورود به استان تا خروج از مرز توسط ۲۰ دوربین در مرکز مانیتورینگ رصد و کنترل می شود، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته بالغ بر۱۵ هزار و ۹۳ زائر از مرز مهران تردد کرده‌اند.

 سردار "نورعلی یاری "در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس به مرز مهران اظهار داشت :با استقرار ۲۰ دوربین در محورهای مواصلاتی استان منتهی به مهران و پایانه‌های مرزی این شهرستان تمامی ترددها و شد آمدی وسائط نقلیه زائران از ابتدای ورود به استان تا خروج از مرز تحت کنترل و رصد پلیس قرار دارد .

وی ادامه داد: مرکز مانیتورینگ مستقر در قرارگاه اربعین با استفاده از دوربین های یاد شده بر ترافیک محورها و چگونگی تردد زائران از مرز نظارت کامل داشته و متناسب با وضعیت تردد ها تمهیدات ترافیکی و انتظامی طراحی و اجرا می‌شود.

 فرمانده انتظامی استان ایلام در ادامه به تردد بیش از ۱۵ هزار زائر طی ۲۴ ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: از ابتدا تا کنون بالغ بر ۱۱۰ هزار  دستگاه خودرو به شهر مهران تردد داشته است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه از ابتدا تا امروز 869هزار زائر از مرز بین المللی مهران تردد کرده اند ، گفت: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 329درصد افزایش نشان می دهد.

 سردار یاری در پایان به زائران توصیه کرد ضمن رعایت  قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در هنگام رانندگی در موکب های مسیر استراحت کرده و هنگام رانندگی از عجله و شتاب پرهیز نمایند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون