نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      13:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:9


نسخه چاپی
پیام تبریک مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی
گروه ناجا - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به معاون اجتماعی ناجا تبریک گفت.

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در متن این پیام آمده است:

امروز نیروی انتظامی در خدمت مردم، در کنار مردم و پشتیبان آنان است و آحاد مردم نیز به این نیرو افتخار می کنند و به آن اعتماد دارند. "مقام معظم رهبری"

سردار سرتیپ 2 پاسدار احمد نوریان

معاونت محترم اجتماعی ناجا

هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان برکف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است. بی شک، پیشرفت و نیل به توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و آرامی را طلب می کند که در سایه این امنیت، جامعه به رشد و تعالی می رسد.

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاش های ارزنده و عملکرد موثر کلیه فرماندهان، مسئولان و آحاد کارکنان ناجا به ویژه حضرتعالی که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوند متعال با تعهد، علاقه، پشتکار و ایثار بی وقفه زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی می باشید، تشکر و قدردانی می نمایم.

امیدوارم در سایه ی توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در پاسداری از خون شهیدان گرانقدر اسلام و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در برقراری نظم و امنیت جامعه ی ولایتمدار موفق و موید باشید.

پیمان سنندجی

مدیر عامل و نایب رئیس هیت مدیره


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون