نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:22


نسخه چاپی
پیام تبریک فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش به مناسبت هفته نیروی انتظامی
گروه ناجا - فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به معاون اجتماعی ناجا تبریک گفت.

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، متن پیام به شرح ذیل است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی، هم مظهر اقتدار نظام و نظمی است که می خواهد امنیت کشور را حفظ کند و تأمین کند و از آن پاسداری کند، هم مظهر مهربانی و دلسوزی و روحیه ی رأفت و رحمت نظام نسبت به آحاد مردم است.

نیروی دریایی ارتش، یک نیروی راهبردی، سیاسی، بین المللی، علمی و نظامی است و در پیشرفت اقتصادی و آبادسازی ملی کشور نقش اساسی دارد.

فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)

همرزم ارجمند،

سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد نوریان

معاون محترم اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

نام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ معاصر، مرهون شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردان و خون شهیدان گلگون کفنی است که با توکل به خداوند متعال و با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه خود، امنیت را در گوشه گوشه ی این مرز و بوم حاکم نموده و در این راه از بذل جان خویش دریغ ننمودند.

ضمن تبریک سیزدهم مهرماه روز نیروی انتظامی بدین وسیله از تلاش های شبانه روزی نگهبانان غیور و خستگی ناپذیر این مرز و بوم تقدیر بعمل آورده و از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می نمایم تا همچون گذشته کامیابی و موفقیت آن نیروی قهرمان را تداوم بخشیده و در مسیر توسعه ی اقتدار و قدرت ملی و پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری داهیانه فرماندهی معظم کل قوا "مدظله العالی"، شما و کارکنان خدوم آن نیرو را توفیق عنایت فرماید.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حسین خانزادی


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون