نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      14:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:204


نسخه چاپی
همکاری پلیس امنیت اقتصادی ناجا با گمرک در مرزهای چهارگانه
گروه ناجا - معاون اجتماعی پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی در مرزهای چهارگانه همزمان بامراسم اربعین حسینی (ع) برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستقر شده اند..

سرهنگ "اصغر جمشید راد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با بیان اینکه پدیده شوم قاچاق، علاوه براینکه آثار زیان‌باری بر اقتصاد کشور دارد که شاخص ترین آن تضعیف اقتصاد ملی است، اظهار داشت: اختلال درحوزه های امنیتی، اجتماعی و ... نیز از دیگر اثرات این پدیده است.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، یکی از اولویت های نیروی انتظامی است به استقرار پلیس در گمرک با هدف سالم سازی فضای اقتصادی کشور اشاره کرد و ادامه داد: کلیه مسئولان اعم از ستادی و استانی می بایست با پلیس همگام بوده و اهتمام ویژه ای در این رابطه داشته باشند.

معاون اجتماعی پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: پلیس درصدد است در کنار ایجاد نظم و اقتدار، اشراف اطلاعاتی خود را نیز در گمرکات افزایش دهد.

سرهنگ جمشید راد گفت: همکاران پلیس امنیت اقتصادی ناجا در گمرکات ضمن همکاری با عوامل گمرک نقش به سزایی در کنترل ورود و خروج کالاها دارند.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی در مرزهای چهارگانه همزمان بامراسم اربعین حسینی (ع) برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستقر شده اند، خاطرنشان کرد: مهمترین اهداف ما از استقرار پلیس در گمرک، سالم سازی فضای اقتصادی برای جامعه، کمک به تولید داخلی و افزایش درآمدهای گمرک برای کشور است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون