نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      14:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
مبارزه با مواد مخدر نيازمند عزم همگاني و هماهنگي بين دستگاه ها /افزایش كشف بیش از یک تن مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری
گروه استان ها – چهارمحال و بختیاری – فرمانده انتظامی استان از افزایش كشف بیش از یک تن انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت: مبارزه با مواد مخدر نيازمند عزم همگاني و هماهنگي بين دستگاه ها است .

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار"غلامعباس غلامزاده" در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختياري، اظهار کرد: يکي از اولويت هاي اصلي نيروي انتظامي، مقابله و مبارزه با واردکنندگان و توزيع کنندگان مواد مخدر در کشور است.

وي با بيان اينکه نيروي انتظامي در اين راستا اقدامات مطلوبي انجام داده است، افزود: ناجا از مرزها تا داخل شهرها به مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچيان مي پردازد و کشفيات ناجا در اين حوزه مويد تلاش ها است .

این مقام ارشد انتظامی استان از افزایش 15 درصدی کشفیات خبر داد و گفت: از ابتدا سال جاری تاکنون بیش از یک تن و 980 کیلوگرم  انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان کشف شده است .

فرمانده انتظامي استان بيان کرد: هر چند ناجا تلاش هاي خود را براي مبارزه با مواد مخدر به غايت انجام مي دهد اما اين اقدامات کفايت نمي کند و حتما بايد همه دستگاه ها در اين راستا همگام و هم راستا باشند.

وي با بيان اينکه لازم است براي مبارزه با مواد مخدر ميزان مسئوليت دستگاه ها به صورت مشخص و تعريف شده باشد، عنوان کرد: اميدواريم با همت همه مسئولان بر مبناي تأکيدات مقام معظم رهبري، شاهد مبارزات جدي تري در حوزه مبارزه با مواد مخدر باشيم.

غلامزاده با بیان این که آمار دستگیری خرده فروشان مواد مخدر 91 درصد در سال جاری افزایش یافته و 201 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر شده است خاطر نشان کرد با همت و تلاش کارکنان فرماندهی انتظامی استان 28 طرح پاک سازی نقاط آلوده به مرحله اجرا در آمده و افزایش 16 درصدی را رقم زده است .

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به این که در راستای مقابله با مواد مخدر اقدامات فرهنگی و آموزشی متعددی در سطح استان انجام شده است  گفت: در محور های مواصلاتی استان از ابتدا سال جاری تا کنون 34 دستگاه خودرو از قاچاقچیان مواد مخدر توقیف و روانه پارکینگ شده و افزایش 16 درصدی داشتیم.

فرمانده انتظامي استان چهارمحال و بختياري در پايان خاطر نشان کرد: هر چقدر ميزان هماهنگي بين دستگاهي بيشتر باشد و امکانات مقابله اي نيز تقويت شود توفيقات بيشتري حاصل مي شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون