نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      14:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:221


نسخه چاپی
توقیف کفش های میلیاردی قاچاق در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان،از توقیف یک محموله کفش خارجی قاچاق در عملیات ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبر داد.

سرهنگ" حسین ترکیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان در پی کسب خبری مبنی بر انتقال یک محموله کالای خارجی قاچاق از جنوب کشور توسط 2 دستگاه کامیون به اصفهان، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم به همراه ماموران اداره اطلاعات استان وارد عمل شده و حین کنترل محور اصفهان _ تهران موفق شدند خودروهای مذکور را شناسایی و متوقف کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه رانندگان خودرو دارای بارنامه با موضوع اثاثیه منزل بودند اظهار داشت: در بازرسی های به عمل آمده  یک هزار 584 جفت کفش خارجی فاقد اسناد و مدارک گمرکی از زیر بار کامیون ها کشف شد.

سرهنگ ترکیان، ارزش محموله کالای قاچاق مکشوفه در این عملیات را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 4 میلیارد ریال عنوان کرد و عنوان داشت: در این رابطه پرونده تشکیل و رانندگان هر دو دستگاه خودرو جهت اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون