نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      14:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236


نسخه چاپی
سعه صدر کارکنان یگان ویژه در برخورد با زائران حسینی ستودنی است
گروه ناجا- رئیس دفتر رئیس جمهور در بازدید از مرز شلمچه گفت:اقتدار و برخورد کارکنان یگان ویژه در برخورد و راهنمایی زائران بسیار مطلوب است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر "محمود واعظی" با اشاره به آمادگی کارکنان انتظامی برای خدمت رسانی به زائران اربعین، اظهار کرد: یگان ویژه در حماسه عظیم پیاده روی اربعین همچون سال های گذشته با تأمین نظم و امنیت، میزبان شایسته ای برای زائران کربلای معلی خواهند بود.

وی به اعزام اتباع کشورهای دیگر همانند سال گذشته از مرز شلمچه برای سفر به عتبات عالیات اشاره و بیان کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی های سال گذشته، مشکل خاصی برای اعزام اتباع وجود نداشت.

رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه به مسئله تکریم ارباب رجوع به عنوان یکی از ارکان مهم تعالی رفتار انسانی یاد کرد و گفت: نیروی انتظامی است که در بیرونی ترین لایه های جامعه حضور مستقیم دارد، لذا کارکنان این نیرو با سعه صدر و قانون مداری با مردم و درخواست هایشان برخوردکنند.

دکتر واعظی با بیان اینکه پلیس، خدمتگزار مردم است، گفت: رضایتمندی مردم از پلیس، بالاترین مشوق برای اجرای هر چه بهتر مأموریت های پلیس است.

این مقام مسئول با بیان اینکه اقدامات و زحمات نیروی انتظامی در ماموریت بزرگ اربعین حائز اهمیت است، برای سبزپوشان ناجا آرزوی موفقیت داشت و حمایت همه جانبه از نیروی انتظامی را اعلام و بر ادامه تعامل مستمر تاکید کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری و برقرارکننده نظم و امنیت اربعین سالارشهیدان، گفت: با همت و کوششی مضاعف، پیاده روی بزرگ اربعین نیز می بایست در نهایت نظم و امنیت برگزار شود و مردم به دلیل برخی بی نظمی ها، دچار تشویش خاطر نشوند.

واعظی در پایان مأموریت اربعین را افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی دانست و خطاب به مسئولان و فرماندهان و دست اندرکاران این کنگره عظیم، گفت: باید نیت را برای امام حسین (ع) گذاشت و اقدامات خود را براساس قواره ها و محاسبات خود انجام ندهیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون