نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      15:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
اسکان 15 هزار زائر در قصرشیرین
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی قصرشیرین از اسکان 15 هزار زائر حسینی (ع) در این شهرستان طی شب گذشته (جمعه 19 مهر) خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "عنایت فلاحی" اظهار داشت: این تعداد زائر در زائرسراهای تدارک دیده شده نیروهای نظامی و انتظامی، اردوگاه‌های اسکان جمعیت هلال احمر، حسینیه‌ها ، مساجد و همچنین منازل مردم اسکان یافتند.

وی با قدردانی از مشارکت بسیار خوب مردم ولایی قصرشیرین اظهار داشت: مردم قصرشیرین شب گذشته بامشارکت بسیار خوب و به صورت خودجوش نسبت به پذیرایی و اسکان زائران در منازل خود اقدام کردند و در این رابطه بار دیگر خادمی و نوکری خود را نسبت به امام حسین (ع) و زائران ایشان نشان دادند.

سرهنگ فلاحی گفت: از زائران اربعین می خواهیم با توجه به محدودیت زمانی تردد از مرز رسمی خسروی فعلا به این مرز مراجعه نکند و در صورت فراهم شدن شرایط برای حضور مجدد زائران در مرز خسروی اطلاع رسانی لازم انجام می شود.

فرمانده انتظامی قصرشیرین ادامه داد: پیش بینی می شود امروز حدود ۳۰ هزار زائر اربعین که اکنون در مرز خسروی حضور دارند از این مرز به عراق عزیمت کنند.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۳۰۰ دستگاه اتوبوس ایرانی برای انتقال و جابه جایی زائران در قصرشیرین و خسروی مستقر است از تلاش مسئولان برای اضافه شدن ۱۰۰ دستگاه دیگر به این ظرفیت خبر داد.

سرهنگ فلاحی در پایان یادآور شد: روز گذشته نیز حدود 29 هزار زائر اربعین حسینی از مرز خسروی عازم عراق شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون