نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      15:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:181


نسخه چاپی
كشف 13 ميليارد ريال كالاي قاچاق در طرح عملياتي مبارزه با قاچاق كالا در مركزي/توقيف 27 خودروي قاچاق بر
گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از طرح ويژه عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا خبر داد و گفت: در يك هفته اجراي اين طرح 27 خودروي قاچاق بر توقيف و 13 ميليارد ريال كالاي قاچاق كشف شد.

سرهنگ"حسن مفخمي"شهرستاني در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در اين باره گفت:‌ با بازبيني طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا و احصاء مهم ترين ضروريت ها در تداوم مبارزه هدفمند با قاچاق كالا، طرح عملياتي ويژه پليس استان به مدت يك هفته در استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي با بيان اعلام نارضايتي هاي مكرر شهروندان به سامانه تلفني 197 مبني بر تردد خطرآفرين اين خودروهاي سواري در محورهاي مواصلاتي استان كه با سرعت هاي بسيار بالا و عدم رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي بود،افزود: در مدت زمان اجراي اين طرح عملياتي تعداد 27 دستگاه خودروي كه در امر جابه جايي كالاي قاچاق از استان هاي مرزي به ديگر شهرها فعاليت مي كنند، شناسايي و در محورهاي مواصلاتي استان توقيف شدند.

فرمانده انتظامي استان مركزي تصريح كرد:‌ 19دستگاه از اين خودروها در عمليات هاي ماموران پليس آگاهي استان و فرماندهي انتظامي شهرستان اراك در محورهاي مواصلاتي شهرستان اراك و مابقي خودروها در ديگر شهرستان هاي استان توقيف شدند.

اين مقام ارشد انتظامي در استان مركزي تصريح كرد:‌ در اين عمليات مقادير زيادي  پارچه، پوشاک، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی قاچاق با ارزش ريالي13 ميليارد ريال كشف شد.

سرهنگ مفخمي شهرستاني با بيان تداوم طرح هاي عملياتي پليس در مبارزه با قاچاق كالا خاطر نشان كرد: در اين عمليات 27 نفر دستگير و براي برخورد قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون