نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:236


نسخه چاپی
تحویل اشیاء قیمتی گم شده به زائر اربعین در پایانه مرزی مهران
گروه ناجا _ فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا از تحویل اشیاء قیمتی گم شده به زائر اربعین در پایانه مرزی مهران توسط یکی از کارکنان این تیپ خبر داد.
 

 

سرتیپ دوم "علی عظیمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهارداشت: صحت  عمل، در روند انجام مأموریت های محوله یکی از بارزترین صفات و شیوه های رفتاری پلیس مکتبی است که در یگان های ویژه ناجا همواره با جدیت پیگیری می شود.

وی گفت: بدیهی است که در ازدحام جمعیت، اشیائی به طور ناخواسته مفقود می شود لذا در این خصوص تمهیدات لازم نیز اندیشیده شده و زائران گرامی می توانند در زمان بازگشت به محل اشیاء گم شده واقع در پایانه مرزی مهران مراجعه و با دادن نشانه، از مسئولان مربوطه دریافت کنند.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) ادامه داد: در روند انجام مأموریت و برقراری امنیت در پایانه مرزی مهران، یکی از کارکنان تیپ سوم، یک عدد کیف حاوی مقادیری طلا و مبالغی وجه نقد را پیدا و پس از انجام مراحل قانونی، آن را به صاحبش تحویل داد.

سردار عظیمی در پایان گفت: تمام تلاش ما بر این است که مسیر تردد را برای زائران تسهیل کنیم و امنیت منطقه را به طور صددرصد برای آنها فراهم نماییم که به لطف خدا و عنایت ائمه معصومین علیه السلام تاکنون به همین صورت بوده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون