نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      16:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:217


نسخه چاپی
عملکرد ماموران پلیس اصفهان باعث شاد شدن دل مردم شد/ همه ما مدیون شهدای مدافع امنیت هستیم
گروه استان ها _ اصفهان _ عضو مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از عملیات موفقیت آمیز ماموران فرماندهی انتظامی اصفهان در شناسایی سریع سارقان مسلحی که یکی از ماموران این فرماندهی را به شهادت رسانده بود، عملکرد آنان را باعث شاد شدن دل مردم عنوان کرد.
 

آیت الله "سید ابوالحسن مهدوی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: وقتی خبر شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در آستانه هفته ناجا را شنیدم بسیار متاثر شدم و به همین خاطر لازم می دانم هم به نیروی انتظامی و هم به بازماندگان این شهید عزیز تسلیت بگویم و از خانواده وی می خواهم که ما را هم درد خودشان بدانند.

وی با بیان اینکه همه ما مدیون شهدای مدافع امنیت هستیم اظهار داشت: نیروهای انتظامی در دفاع از امنیت و آرامش جامعه ما مظلومانه به شهادت می رسند و ما باید قدر این خون های ریخته شده را بدانیم و در تکریم و تعظیم خانواده های آن ها کوتاهی نکنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: به همان اندازه که خبر شهادت این مامور پلیس ما را متاثر کرد اما با شنیدن خبر عملیات موفقیت آمیز ماموران فرماندهی انتظامی استان که در جریان آن یکی از متهمان دستگیر و دیگری هم به هلاکت رسید خوشحال شدیم و باید بگویم که بحمد الله عملکرد ماموران جان برکف نیروی انتظامی اصفهان باعث شاد شدن دل مردم شده است.

آیت الله مهدوی با قدردانی از سردار"معصوم بیگی" فرمانده انتظامی استان اصفهان و نیروهای تحت امر وی گفت: امیدوارم این اقدام سریع و قاطع پلیس درس عبرتی برای دیگر مجرمانی که خیال نا امنی جامعه را در سر می پرورانند باشد و البته مسئولان هم تلاش کنند که ریشه اعتیاد و سرقت از جامعه اسلامی ما کنده شود تا دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون