نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      16:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:193


نسخه چاپی
کشف هزار سکه با قدمت 3 هزار ساله در میاندورود
گروه استان ها- مازندران- فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزار سکه با قدمت 3 هزار سال و دستگیری 2 قاچاقچی عتیقه در شهرستان "میاندورود" خبر داد .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید محمود میرفیضی" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در قاچاق و خرید و فروش اشیاء عتیقه در شهرستان میاندورود، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی متهمان را که با یک خودرو سرقتی در حال تردد در آن شهرستان بودند شناسایی و دستگیر کردند .

سردار میرفیضی از کشف یک عدد کوزه سفالی و 1000 سکه با قدمت 3 هزار ساله در بازرسی از خودرو متهمان خبر داد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و اشیاء عتیقه کشف شده نیز تحویل اداره میراث فرهنگی آن شهرستان شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان این که قاچاق اشیاء عتیقه و آثار باستانی تاراج فرهنگ و تاریخ کشور به شمار می رود، از مردم خواست: در صورت شناسایی افراد سودجو و قاچاقچیان عتیقه و هرگونه مسائل امنیتی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون