نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      16:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی
مردم مهران شایسته بهترین ها/ همراهی مردم و زائران با پلیس دو سویه و ناگسستنی است
گروه استان ها-ایلام- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با قدردانی از همراهی مردم مرزدار مهران با پلیس در ماموریت اربعین حسینی ( ع ) و لزوم ارائه خدمات مناسب و مضاعف به زائران، گفت: همکاری مردم و زائران با پلیس دو سویه و ناگسستنی است.

 

سرهنگ "فرزاد یاسمی "در گفت و گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری پلیس مستقر در پایانه مرزی مهران ، مهمان نوازی و میزبانی مردم مرزدار مهران از میلیون‌ها زائر حسینی را وصف ناپذیر و درخور بهترین توصیفات عنوان کرد و گفت: تکمیل زیرساخت‌ها در این شهر مرزی و ارائه خدمات مضاعف و مناسب به مردم مرزدار مهران، کمترین کاری است که در قبال زحمات آنها باید انجام داد .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام همراهی زائران با پلیس در ماموریت اربعین را قابل تقدیر عنوان و تصریح کرد: با وجود نارسایی‌ها و کمبودهایی که وجود دارد اما عشق  به اباعبدالله الحسین (ع) رخنه ای در عزم مردم و زائران عزیز ایجاد نکرده است.

وی در ادامه به فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی نیروی انتظامی در مورد برگزاری مراسم اربعین حسینی ( ع ) اشاره و تصریح کرد: پلیس در کنار وظیفه تامین امنیت انتظامی و ترافیکی خود با اطلاع رسانی مناسب، به موقع و استفاده از ظرفیت‌های موجود در رسانه‌ها و به ویژه صدا و سیما و اجرای سند جامع فرهنگی توانسته فضای معنوی را در مورد اربعین حاکم کند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون