نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/7/20      16:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:238


نسخه چاپی
راهور پایتخت در صدر اعتماد مردمی / با رانندگان مست بدون اغماض برخورد خواهد شد
گروه استان ها - تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در نظر سنجی های صورت گرفته پلیس راهور در صدر اعتماد مردمی قرار دارد، بیان داشت: با رانندگان مست بدون اغماض برخورد خواهد شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "حسین رحیمی" در کمیسیون تحول راهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت موضوع آموزش، بیان داشت:  نحوه صحیح برخورد با مردم، انجام صحیح ماموریت ها، آداب برخورد با ارباب رجوع و نیروهای تحت امر خود را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهید.

 وی با اشاره به اینکه از کنار مشکلات مردم به سادگی رد نشوید و مشکلات آنها را مشکلات خود بدانید، عنوان داشت: مجدانه و مجاهدانه در مسیر خدمت صادقانه به مردم گام بردارید و آن چه را که در توان دارید برای خدمت به مردم بگذارید.

 این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه دائم در محضر سنجش و قضاوت خداوند متعال و مردم هستیم و مردم نحوه انجام وظیفه ما را می بینند، اظهار داشت: به گونه ای خدمت کنید که شرمنده خدا و مردم نشوید و از فرصتی که در اختیار دارید برای خدمت به آنها به نحو احسن و اکمل استفاده کنید.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بر اساس نظرسنجی یکی از مراکز مطالعاتی و نظر سنجی معتبر کشور، پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در خدمت رسانی و جلب و کسب اعتماد عمومی در سطح همه سازمان ها قرار دارد، گفت: بدانید که خدمت به مردم توفیق و افتخار بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم چرا که مردم ما مردمی خوب و نجیب هستند که در همه صحنه‌های انقلاب حضور فعال و دشمن شکنی داشتند.

 وی با اشاره به بیانات آیت الله فاضل لنکرانی که فرموده بودند من حاضرم که همه عباداتم را بدهم و ثواب یک روز از خدمت شما را بگیرم، بیان داشت: دستگیر و خدمتگزار مردم باشید و هر چه می توانید به مردم خدمت و به مشکلات آنها رسیدگی کنید.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه امروز پلیس در نزد مردم دارای عزت و آبروی بالایی است، عنوان داشت: بکوشید که این جایگاه را با تلاشی مضاعف ارتقاء و حفظ کنید .

وی در ادامه سخنان خود با تاکید بر لزوم برخورد با برخی جرایم حوزه راهنمایی و رانندگی که خطرات و آسیب های بسیاری را به همراه خواهند داشت، گفت: در برخورد با رانندگان مست بدون اغماض برخورد خواهد شد چرا که اینگونه افراد با رانندگی خود در حالت مستی مشکلات بسیاری را می توانند ایجاد کنند و جان افراد بی گناه بسیاری را  به خطر بیندازند .

در پایان این مراسم ، سرهنگ موسوی پور به عنوان جانشین رئیس پلیس راهور معرفی و از خدمات و تلاش های جانشین قبلی قدردانی شد.#

 

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون